Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska są razem


Rafal Mroczek i dziewczynaPodczas gdy Marcin Mroczek świętuje narodziny swojego pierwszego dziecka, jego brat, Rafał Mroczek, próbuje opanować motyle w brzuchu. Aktor pokazał swoją nową dziewczynę na wernisażu „Kreacje osobowości”. Znajomi 33-latka nie mają wątpliwości: to miłość!
Aktualizacja: Okazuje się, że dziewczyna Mroczka to była Miss Nastolatek, Joanna Skrzyszewska z Kosieczyna w województwie lubuskim. Poznali się, kiedy Rafał… sędziował w tym konkursie. Joanna miała wtedy innego chłopaka, ale to najwyraźniej nie było problemem.
źródło: pomponik.pl i pudelek.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Rafała
W młodości był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance. Nie ma wykształcenia aktorskiego. Od 2000 razem z bratem Marcinem gra w serialu M jak miłość. W 2005 wystąpił w teledysku do piosenki Czarna dziewczyna zespołu Ivan i Delfin.
W 2006 roku wygrał trzecią edycję programu Taniec z gwiazdami telewizji TVN, w którym tańczył z Anetą Piotrowską[1]. W tym samym roku para zajęła drugie miejsce podczas specjalnego odcinka programu – Finał Finałów Tańca z gwiazdami, w którym wystąpili finaliści pierwszych trzech sezonów show[2].
W 2007 roku zajął drugie miejsce w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie w parze z Anetą Kowalską.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)