Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub


maslak-nicponRafał Maślak jest już po ślubie z Kamilą Nicpoń. Para powiedziała sobie „tak” we wtorek, 14 sierpnia. Na weselu w historycznym pałacu w podwarszawskiej wsi nie zabrakło celebrytów, którzy pokazali pierwsze zdjęcia z uroczystości. Sprawdź, które gwiazdy bawiły się na uroczystości zaślubin Mistera Polski z jego ukochaną!

Choć Mister Polski 2014 i jego ukochana chcieli zachować informację o ślubie i weselu w tajemnicy przed fanami i mediami, to do sieci i tak trafiły pierwsze zdjęcia z hucznej uroczystości. To wszystko za sprawą gości pary, wśród których nie zabrakło celebrytów. Na wesele Maślaka przyszli m.in. Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem, Macademian Girl. Co ciekawe, najbardziej obszerną relację z ceremonii zamieścił na Instagramie Marcin Roznowski, asystent Krzysztofa Gojdzia i to dzięki niemu poznaliśmy listę gości i zobaczyliśmy, jak wyglądało wesele Rafała i jego świeżo upieczonej żony w historycznym pałacu we wsi ok. 50 km za Warszawą.

Maślak i Nicpoń poznali się na planie teledysku disco polo. Para miała za zadanie po prostu tańczyć do granego przez muzyków utworu. Jak wspomina Rafał , nie mógł oderwać od niej wzroku i cały czas ją podrywał. Co ciekawe, na nagrania na nagrania teledysku przyszedł wówczas ze swoją byłą dziewczyną. Maślak i Kamila zaczęli się umawiać w 2015 roku. W lutym zeszłego roku para zaręczyła się.

Nowożeńcom Gratulujemy.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów o Kamili

Żona Rafała ma 26 lat i pochodzi z Leszna. Studiowała biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wraz z Maślakiem łączy ją nie tyle miłość, co wspólna pasja. W 2014 roku Nicpoń startowała w konkursie na Miss Wielkopolski. Dziś zajmuje się stylizacją paznokci w Akademii Semilac w Warszawie.

Kilka słów z Wikipedii o Rafale

Rafał Maślak (ur. 3 lutego 1989 w Międzyrzeczu) – polski fotomodel, Mister Polski 2014 i osobowość telewizyjna.

Urodził się 3 lutego 1989 roku w Międzyrzeczu. Jego ojciec, Tomasz, jest kierowcą ciężarówki. Ma dwóch braci: starszego Juliusza i młodszego Aleksandra, który również jest fotomodelem[1][2].

Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą, należał do szeregów ochotniczej straży pożarnej. Zmagał się z nadczynnością tarczycy[3].

W 2014 roku zagrał w teledysku do piosenki „Zaczepka” disco polowej grupy Soleo[4]. W marcu wygrał tytuł Mistera Wielkopolski, w zdobył tytuł Mistera Polski 2014[5], dzięki czemu reprezentował Polskę w konkursie piękności Mister International w Seulu. W finale wyborów zdobył tytuł III Wicemistera International 2014[6] i Mistera International Internautów[7]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.

W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 41 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *