Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są razem?


maslak-nicponO romansie Rafała i Kamili plotkowano już jakiś czas temu. Nie brakowało jednak głosów, że łączy ich po prostu przyjaźń. Niedoszła Miss Wielkopolski i 3. Vicemister International starają się jednak udowodnić wszystkim, że to prawdziwe uczucie.
Kiedy Rafał Maślak przyleciał do Warszawy po wyborach w Korei, na lotnisku oprócz przedstawicieli mediów pojawiła się rzekoma partnerka przystojniaka. Wystylizowana od stóp do głów Kamila Nicpoń rzuciła się na Mistera Polski.
Co ciekawe, Maślak zapewniał do niedawna, że jego partnerka jest spoza show-biznesu. Dotychczas nie zależało jej podobno na rozgłosie.
źródło: nocoty.pl
Biografia Rafała
30 kwietnia pochodzący z Międzyrzecza 25-letni Rafał Maślak pokonał 11 kandydatów i zdobył tytuł Mistera Polski 2014. Maślak z wykształcenia jest technikiem ekonomistą. Aktualnie pracuje również, jako strażak oraz w fabryce, gdzie jak sam mówił, zarabia ok. 2000 zł.
Mister Poland interesuje się fitnessem, kocha zwierzęta i prowadzi bloga lifestyle’owego, który jest dla niego rodzajem swoistego pamiętnika, w którym Rafał zapisuje swoją 3-letnią przemianę.
źródło: mowimyjak.pl
Biografia Kamilii
Kamila Nicpoń, ma 23 lata, pochodzi z Leszna i studiuje biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Dodaj komentarz