Rafał Maślak i jego partnerka już myślą o ślubie


maslak-nicponRafał Maślak i jego partnerka Kamila Nicpoń są parą już od czterech lat i najwyraźniej stwierdzili, że to już wystarczająca długo, aby myśleć o sformalizowaniu swojego związku. Kiedy Mister Polski 2014 i juror w programie „Supermodelka Plus Size” dokładnie bierze ślub?

Maślak już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Model i juror w programie „Supermodelka Plus Size” już w lutym wyznał, że od początku 2017 roku jest zaręczony z Nicpoń, z którą z resztą niedawno świętował czwartą rocznicę związku. Okazuje się, że para nie ma zamiaru zbyt długo zwlekać ze ślubem. Rafał w jednym z ostatnich wywiadów zdradził przybliżony termin swojego ślubu. Co powiedział na ten temat?

– Chciałbym ożenić się jak najszybciej, ale na razie planujemy. Kiedy? Nic nie wiadomo. To bliska przyszłość, już bliżej niż dalej, ale nie w tym roku. Nie chcę za bardzo o tym mówić, nie zdecydowaliśmy, czy chcielibyśmy o tym mówić publicznie, czy nie, dlatego na razie cisza – wyznał Maślak w rozmowie z serwisem Plejada.

Wszystko wskazuje więc na to, że ślub Rafała z Kamilą odbędzie się w 2018 roku. Wiadomo już jednak, ze będzie to duża impreza w tradycyjnym, polskim stylu.

– Z rodziną jesteśmy w kontakcie, bo to będzie na pewno duże, polskie, rodzinne wesele na 200 osób. Mamy zżytą rodzinę, dlatego są na bieżąco informowani o wszystkim – dodał Mister Polski 2014.

Wy też wyczekujecie tego ślubu?
źródło: gala.pl

Biografia Rafała

Rafał Maślak (ur. 3 lutego 1989 w Międzyrzeczu) – polski model i fotomodel, Mister Polski 2014.

W 2014 roku zagrał w teledysku do piosenki „Zaczepka” disco polowej grupy Soleo[4]. W marcu wygrał tytuł Mistera Wielkopolski, w zdobył tytuł Mistera Polski 2014[5], dzięki czemu reprezentował Polskę w konkursie piękności Mister International w Seulu. W finale wyborów zdobył tytuł III Wicemistera International 2014[6] i Mistera International Internautów[7].

Od 5 września do 17 października 2014 roku brał udział w drugiej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, emitowanego w telewizji Polsat. Jego partnerką była Agnieszka Kaczorowska[8], z którą zajął szóste miejsce[9]. W 2015 roku był gospodarzem programu Randka z Maślakiem, emitowanego w Polsat Cafe[10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Kamili

Kamila Nicpoń, ma 23 lata, pochodzi z Leszna i studiuje biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Kilka słów z Wikipedii o konkursie Mister Polski

Mister Polski – konkurs piękności dla mężczyzn organizowany w Polsce przez przedsiębiorstwo Missland Sp. z o.o. i agencję Grabowska Models od 2006 roku na miejsce wyborów Mister Poland.
Pierwszy konkurs piękności dla mężczyzn pod szyldem Mister Polski zorganizowany był w 1990 roku, wygrał go Dariusz Młynarczyk. Format nie był jednak kontynuowany[1].

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *