Rafał Maserak i jego dziewczyna zaręczyli się?


Rafał Maserak (32 l.) oświadczył się ukochanej? Tancerz zdradził, jaka jest prawda!

Kiedyś Maserak miał opinię bawidamka, bo co i raz przypisywano mu nowe romanse.

Ale odkąd związał się z niejaką Małgorzatą, ustatkował się i coraz częściej przebąkuje o tym, że przyszedł już czas, by założyć rodzinę.

W ostatnim czasie można było przeczytać, tancerz zamierzał oświadczyć się swej ukochanej w minione święta.

Jednak gdy tygodnik „Twoje Imperium” zatelefonowało do niego, by spytać, jak to się odbyło, odpowiedział: – Nie wierzcie, to bzdura. A w ogóle to nie chciałbym, żeby moje życie prywatne było pożywką dla dziennikarzy.
źródło: pomponik.pl
tagi: Małgorzata Lis, partnerka

Biografia Rafała

Rafał Maserak (ur. 17 lutego 1984 w Warszawie) – polski tancerz reprezentujący najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.

W latach 2005–2011 występował w programie Taniec z gwiazdami emitowanym przez TVN. W pierwszej edycji jego partnerką była Klaudia Carlos; zajęli szóste miejsce. W drugiej tańczył z Małgorzatą Foremniak, a w trzeciej z Aleksandrą Kwaśniewską, w obu edycjach zajął ze swoimi partnerkami drugie miejsce. W 2007 zatańczył w piątej edycji razem z Omeną Mensah i zajął szóste miejsce. W siódmej edycji jego partnerką taneczną była Katarzyna Figura, a w ósmej – Sylwia Gruchała; z obydwoma partnerkami zajął dwunaste miejsce. W dziewiątej jego partnerką była Weronika Książkiewicz, lecz musieli zrezygnować już w pierwszym odcinku z powodu choroby jego partnerki. W dziesiątej edycji został zwycięzcą razem ze swoją partnerką Anną Muchą. W jedenastej edycji tańczył z Julią Kamińską i również zdobył Kryształową Kulę. W dwunastej edycji tańczył z Agnieszką Jaskółką i zajął trzynaste miejsce, a w trzynastej z Katarzyną Zielińską, z którą zajął czwarte miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 6 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *