Quentin Tarantino i Daniella Pick zostali rodzicami


56-letni reżyser właśnie został ojcem. O 20 lat młodsza żona Quentina Tarantino urodziła chłopca. Jak para zdecydowała się nazwać syna?
Quentin i jego żona, Daniella Pick, zostali rodzicami! Twórca „Pulp Fiction” i „Django” oraz izraelska piosenkarka poznali się w 2009 roku w Izraelu, gdy Quentin promował swój głośny film „Bękarty wojny”. Już wtedy zakochali się w sobie, ale ich związek nie trwał długo. Zerwali ze sobą i ponownie zeszli w 2015 roku, po tym jak reżyser rozstał się ze swoją ówczesną dziewczyną, kostiumograf Courtney Hoffman. Quentin oświadczył się Pick latem 2017 roku, a rok później para powiedziała sobie „tak”. Był to pierwszy ślub zarówno reżysera, jak i jego wybranki.
Teraz serwis TMZ poinformował, że Quentin i Daniella po raz pierwszy zostali rodzicami i nie posiadają się z radości. Wokalistka urodziła chłopca 22 lutego 2020 roku w Tel Avivie. Na razie nie wiadomo, jak para postanowiła dać mu na imię.
Kim jest żona Quentina? Daniella przyszła na świat 21 listopada 1983 roku w mieście Ramat ha-Szaron w Izraelu. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła na początku lat dwutysięcznych. Zaczynała od występowania w duecie ze swoją siostrą, Sharoną. Największy rozgłos dał im singiel „Hello, Hello”, z którym startowały w izraelskich preselekcjach do Eurowizji 2005. Aktualnie nagrywa i występuje jako solowo artystka. Warto dodać, że świeżo upieczona żona Quentina Tarantino to córka sławnego izraelskiego piosenkarza – Tzvika Pick w latach 60. i 70. był jednym z najpopularniejszych artystów w Izraelu. Daniella Pick spełnia się także w roli modelki.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Quentinie
Quentin Jerome Tarantino (ur. 27 marca 1963 w Knoxville w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych) – amerykański reżyser, scenarzysta i aktor filmowy, sporadycznie także producent, jeden z głównych przedstawicieli postmodernizmu filmowego (obok Davida Lyncha oraz braci Coen).
Karierę rozpoczął jako twórca scenariuszy do filmów Urodzeni mordercy i Prawdziwy romans. Sławę jako reżyser zdobył pastiszami dramatów gangsterskich (Wściekłe psy, Pulp Fiction – nagrodzony Złotą Palmą i Oscarem), charakterystycznymi ze względu na brutalność, rozbudowane dialogi i nawiązania do kultury masowej. Dalszy etap jego twórczości stanowią między innymi dramat Jackie Brown, dwuczęściowy film sensacyjny Kill Bill, komediodramat wojenny Bękarty wojny i western Django. W swoich filmach Tarantino eksponuje swą fascynację kinem, tworząc kolaże różnych stylów i gatunków.
Przewodniczył jury konkursu głównego na 57. MFF w Cannes (2004) oraz na 67. MFF w Wenecji (2010).
Urodził się 27 marca 1963 roku w Knoxville w stanie Tennessee. Jego matka, Connie Tarantino, była pielęgniarką, natomiast jego ojciec, Tony Tarantino – muzykiem[1]. Rodzice rozstali się przed jego urodzeniem, po czym jego ojczymem został Curt Zastoupil[2]. Kiedy Quentin Tarantino miał dwa lata, przeprowadził się wraz z matką i ojczymem do miasta Torrance w Kalifornii[3]. Uczęszczał do szkoły średniej w dzielnicy Harbor City w Los Angeles, jednak porzucił ją w dziewiątym roku nauki, w wieku 16 lat. Po latach wspomina, że jedynym przedmiotem, który lubił była historia[3][4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz