Przemysław Schmidt rozwiódł się. Kiedy ślub z Agatą Młynarską?


mlynarska-schmidtDo niedawna Agacie Młynarskiej (48 l.) nie przeszkadzało to, że jej wybranek formalnie jest mężem innej.
Jednak gdy o całej sprawie dowiedziały się media i zaczęły o tym pisać, Agata najwyraźniej zasugerowała Przemkowi, że najwyższa pora dopełnić formalności, aby ludzie nie gadali.
Małżeństwo Schmidta faktycznie od dłuższego czasu istniało wyłącznie na papierze. Żona na co dzień mieszka w Londynie i z mężem nie utrzymuje zbyt bliskich relacji.
W sądzie wszystko poszło więc gładko i bezproblemowo.
„18 listopada orzeczono rozwód” – informuje sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie w rozmowie z „Super Expressem”.
Teraz Agata ma Przemka już tylko dla siebie.
Idealnym przypieczętowaniem tego uczucia będzie ich wspólny ślub!

Para poznała się w pracy.
źródło: pomponik.pl

Biografia Agaty

Agata Maria Młynarska (ur. 23 marca 1965 w Warszawie) – polska dziennikarka, konferansjerka i prezenterka telewizyjna, obecnie związana z TVP1.
Absolwentka XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie i wydziału filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.
Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu, który otrzymała za pomoc dzieciom z polskich domów dziecka oraz udział w wielu akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Jest także honorowym ambasadorem Fundacji Przyjaciółka oraz Fundacji Dziecięca Fantazja, w której działa aktywnie od 2004.

Kariera
W latach 1990–2006 związana z TVP2. Prowadziła tam dziennik Obserwator. Od 1991 roku wraz z Jerzym Owsiakiem prowadziła program Róbta, co chceta!. Następnie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, współtworzyła akcję I Ty możesz zostać św. Mikołajem, na rzecz pomocy dzieciom z domów dziecka, Festiwal Kultury Kresowej oraz wiele imprez i programów rozrywkowych. Do września 2006 była gospodynią porannego magazynu Pytanie na śniadanie. Do 2005 roku zapowiadała programy w TVP2 w zapowiedziach spikerskich.

Następnie w latach 2006–2013 pracowała w Polsacie, gdzie była prezenterką oraz szefową zespołu Nowych Projektów. Była gospodynią drugiej edycji teleturnieju Eureko, ja to wiem!, a następnie współprowadziła z Jerzym Kryszakiem program Dzień Kangura. W 2010 roku współprowadziła z Krzysztofem Ibiszem show On i ona. Prowadziła festiwale i koncerty organizowane przez Polsat, między innymi Sopot TOPtrendy Festiwal (2006–2013) i Sylwestrową Moc Przebojów (2008-2012). Od grudnia 2011 do maja 2013 była gospodynią programu Jaka ona jest w Polsat Café.

Po siedmiu latach pracy w Polsacie postanowiła wrócić do telewizji publicznej. Od 2 września 2013 roku prowadzi w TVP1 nadawany w dni powszednie program na żywo Świat się kręci. Jest także redaktor naczelną pisma SKARB, wydawanego przez Ringier Axel Springer dla sieci drogerii Rossmann w nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy.

W marcu 2011 roku założyła portal dla kobiet www.onaonaona.com, za który otrzymała Różę Gali w kategorii „Debiut roku”. W ramach portalu prowadzony jest plebiscyt pod honorowym patronatem małżonki prezydenta RP – Anny Komorowskiej, 3 razy ona, w którym znane Polki (Henryka Krzywonos-Strycharska, Beata Jarosz, Beata Tyszkiewicz, Joanna Fabisiak, Kayah, Nina Terentiew, Magdalena Środa, Violetta Nowak, Henryka Bochniarz, Ilona Łepkowska, Agata Młynarska) wybierają trzy laureatki. Młynarska jest pomysłodawcą festiwalu Teraz one, którego pierwsza edycja odbyła się w ramach projektu Łódź Miastem Kobiet w czerwcu 2012 r. w Łodzi, a organizatorem jest www.onaonaona.com i firma producencka Fabryka.

Nagrody i nominacje
Kawaler Orderu Uśmiechu
Gwiazda Dobroczynności w plebiscycie organizowanym przez Newsweek Polska i Akademię Rozwoju Filantropii
Róża Gali 2011 w kategorii „Debiut roku” dla portalu www.onaonaona.com
Wielokrotnie nominowana do Telekamery i Wiktora

Życie prywatne
Agata Młynarska jest córką Wojciecha (piosenkarza i autora tekstów) i aktorki Adrianny Godlewskiej. Ma dwoje rodzeństwa: siostrę Paulinę (aktorkę i dziennikarkę) i brata Jana.

Poprzez stryjecznego dziadka swojego ojca, dyrygenta Emila Młynarskiego, jest spokrewniona z rodziną Rubinsteinów, wywodzącą się z małżeństwa pianisty Artura Rubinsteina z Anielą „Nelą” Młynarską. Ojciec Młynarskiej, Wojciech, jest kuzynem aktora Johna Rubinsteina i fotografki Evy Rubinstein, a Agata Młynarska jest kuzynką aktora Michaela Westona, syna Johna Rubinsteina.

Była dwukrotnie zamężna. Jej pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem (doktorem historii) trwało dziesięć lat. Z tego związku ma dwóch synów, Tadeusza i Stanisława. Wychowała też dwie dziewczynki z domu dziecka, Sylwię i Alicję[1], ma jedną wnuczkę. Drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało tylko rok. Była również związana z dziennikarzem i prezenterem pogody w TVP Jarosławem Kretem.

Filmografia
1978-1980 – Rodzina Leśniewskich (jako Agnieszka Leśniewska)
1998 – Złotopolscy (jako Agata Młynarska)
1999 – Badziewiakowie
2000 – Wielkie rzeczy: Gra (jako dziennikarka)
2000 – Klasa na obcasach (jako dziennikarka)
2003 – M jak miłość (jako dziennikarka)
2006 – Egzamin z życia (jako Agata Młynarska)
2007 – Świat według Kiepskich (jako redaktorka)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Przemysława

51-letni Przemysław Schmidt jest członkiem rady nadzorczej firmy doradzającej telewizji Polsat. Biznesmen jest niezwykle wpływowym człowiekiem o imponujących kwalifikacjach zawodowych. Studiował na UAM w Poznaniu, gdzie z wyróżnieniem ukończył wydział prawa.
Może się także pochwalić studiami podyplomowymi na University of California, Hastings (Fulbright Scholar), Georgetown University, Leiden University oraz TMC Asser Institute w Hadze.
Na swoim koncie ma członkostwo w radach nadzorczych wielu firm w Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii i USA. W jego dorobku zawodowym znajdą się m.in. takie funkcje jak: Prezes Zarządu Wydawnictwa Prasowego Twój STYL, Prezes Wizji TV, radca prawny oraz asystent na poznańskim UAM.
Schmidt w 1998r. i 1999 r. został uhonorowany tytułem „Osoby mającej największy wpływ na kształt rynku mediów w Polsce”
źródło: jegostrona.pl

(Odwiedzono 4 969 razy, 2 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *