Przemysław Kossakowski i jego dziewczyna: Pierwsze oficjalne wyjście


Martyna Wojciechowska (43 l.) i Przemysław Kossakowski (46 l.) byli najchętniej fotografowaną parą na balu fundacji TVN. To ich pierwsze oficjalne wyjście. Choć są razem od kilku miesięcy, dotąd w mediach pojawiały się jedynie zdjęcia robione przez paparazzich.

Kim jest Kosssakowski? Stało się o nim głośno kilka lat temu, kiedy został gwiazdą telewizji TTV. W swoich programach przekracza kolejne granice i przełamuje tabu, sprawdzając je na samym sobie. Poddawał się rozmaitym zabiegom i rytuałom, odwiedzał odległe miejsca i starał się zgłębić tajemnice. Widzowie pokochali jego odwagę i bezkompromisowość. Przemysław urodził się i wychował w Częstochowie. Zanim trafił do telewizji malował, lecz od zawsze miał liczne pasje.


źródło: pomponik.pl oraz viva.pl

Kilka słów z Wikipedii o Martynie

Martyna Wojciechowska, właściwie Marta Eliza Wojciechowska[1] (ur. 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.

Jest jedynym dzieckiem Joanny (ur. 1950) oraz Stanisława Wojciechowskich (ur. 1934)[2]. W dzieciństwie zaczęła wykazywać zainteresowanie podróżami – w wieku czterech lat udała się, bez wiedzy rodziców, na wyprawę na stację benzynową przy trasie wylotowej z Warszawy do Sochaczewa[2]. W wieku siedmiu lat trenowała gimnastykę artystyczną. Mając osiemnaście lat, rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda[2]. Przez krótki okres była menedżerem w firmie Universal, która w tym czasie rozpoczęła sprzedaż skuterów i pieców ogrzewawczych Hyundaia[2].

Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie, jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie[1]. Z wykształcenia jest ekonomistką – zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 154 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *