Popek pokazał swoją dziewczynę


W miniony weekend odbyła się kolejna gala KSW, gdzie doszło do szumnie zapowiadanego pojedynku Mariusza Pudzianowskiego (39 l.) z Popkiem (39 l.). Lider Gangu Albanii przygotowywał się do tej walki od trzech miesięcy, ale w starciu z „Pudzianem” wytrzymał zaledwie 80 sekund. Teraz gwiazdor zamieścił nagranie, w którym wystąpiła także matka jego dziecka…

Walka Popka z Pudzianem okazała się ogromnym wydarzeniem, które do Krakowa przyciągnęło istne tłumy.
Reklama

Wśród osób na trybunach lansowali się m.in. Kuba Wojewódzki z Kammelem i Renulką, Olivier Janiak oraz milionerka Szulim.

Walka Pudziana i Popka zakończyła się po 80 sekundach, dlatego warszawscy celebryci mieli sporo czasu na robienie sobie „słit foci”, które masowo zamieszczali na swoich portalach społecznościowych.

Sam Popek po zakończonej walce nagrał w pokoju hotelowym video, w którym zapewnił, że nie czuje się przegranym.

„Jak dla mnie zajebisty start. Wybrałem sobie, jak na debiut, w ch*j dobrego zawodnika. Wolę przegrać z Mariuszem niż wygrać z jakimś ku*wa Najmanem.

Wielkie całusy dla pani menedżer, która to nagrywa, bo gdyby nie ona, to nie zawalczyłbym z nikim, tylko sam ze sobą przy stole palił kokainę” – oznajmił Popek.

Przy okazji zaprezentował swoją partnerkę i matkę jego córeczki. Musimy przyznać, że spodziewaliśmy się nieco innej kobiety u boku „króla Albanii”!
źródło: pomponik.pl
tagi: Rak

Biografia Popka

Popek, właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw[3][1] (ur. 2 grudnia 1978[4][1]) – polski raper, wokalista, muzyk i zawodnik MMA. Jest znany przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Firma, w której nieregularnie występuje od 2001 roku. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Od 2014 roku współtworzy ponadto zespół muzyczny Gang Albanii. Wystąpił gościnnie na płytach takich wykonawców jak: Borixon, Jędker, Żurom, Hemp Gru, Fundacja nr 1 oraz Bosski Roman.

Popek urodził się i wychowywał w Legnicy. W wieku 14 lat opuścił rodzinny dom, z tego powodu nie zdobył formalnego wykształcenia, choć zna języki niemiecki i angielski[5]. Raper odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności[6]. Kariera muzyczna muzyka rozpoczęła się po jego spotkaniu z przyszłym członkiem Firmy, Pomidorem[5]. Swoje inspiracje i zainteresowanie muzyką hip-hop czerpał z muzyki amerykańskiego rapera Tupaca Shakura, którego portret wytatuował sobie na piersi po śmierci rapera w 1996 roku. Rapować zaczął po ukazaniu się albumu Skandal, zespołu Molesta Ewenement.

W 2001 roku został członkiem krakowskiego zespołu Firma, założonego rok wcześniej przez Tadka oraz Kaliego. Wziął udział w nagraniu pięciu płyt Firmy: Pierwszy nielegal (2001), Z dedykacją dla ulicy (2002), Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad (2008), NieLegalne Rytmy. Kontynuacja (2009) oraz Nasza broń to nasza pasja (2011)[7][8]. W 2004 wystąpił gościnnie na płycie Żuroma Cały czas, w utworze „Dziary”. W 2006 wziął udział w nagraniach albumu Prosto Mixtape Deszczu Strugi. W 2007 roku zrealizował swój pierwszy album solowy pt. Wyjęty spod prawa, za którego produkcję odpowiedzialny był Jędker, w tym samym roku Popek na stałe przeprowadził się do Londynu. Nielegal poprzedził singel pt. Wstrzymaj oddech. W nagraniach debiutu gościnnie wzięli udział m.in. członkowie grupy Firma: Bosski Roman, Pomidor, Tadek, a także Spooks i Kaczy. Wydawnictwo było promowane teledyskami do utworów „Wyjęty spod prawa” i „Wstrzymaj oddech”. Jako członek Firmy był współzałożycielem marki odzieżowej „JP”[9]. JP oznaczało początkowo „Jebać Policję”, marka została jednak urzędowo zarejestrowana jako „Jestem Porządny”[10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *