Popek i jego partnerka razem w „Taniec z Gwiazdami”


Motywem przewodnim ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami” było polskie wesele. Uczestnicy show Polsatu zasiedli zatem przy biesiadnym stole i opowiadali o swoich drugich połówkach.
Kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami” w Polsacie za nami. Tym razem z show rozstała się Wiktoria Gąsiewska, która na plan show zabrała swojego chłopaka – Adama Zdrójkowskiego. Motywem przewodnim tego odcinka było tradycyjne polskie wesele. Widzowie programu od razu spostrzegli, że temat ten był bardzo trudny dla Beaty Tadli, która rozpłakała się, gdy realizatorzy show Polsatu zapytali ją o to, jak wyobraża sobie… swoją podróż poślubną. A wszystko to przez rozpad jej związku z Jarosławem Kretem. Inni uczestnicy chętnie chwalili się jednak swoimi ukochanymi. Dzięki temu mogliśmy poznać ich partnerów życiowych: żony, mężów i narzeczonych.
Obok znanych już Lenki Klimentovej, żony Janka Klimenta i Adama Zdrójkowskiego, chłopaka Wiktorii Gąsiewskiej, na planie programu mogliśmy zobaczyć również partnera Kasi Dziurskiej – kulturystę Emila Gankowskiego oraz żonę Dariusza Wieteski – Urszulę Zawadzką-Wieteskę, aktorkę znaną z kilku odcinków „M jak miłość”.
Widzowie zobaczyli także narzeczonego Martyny Kupczyk – Łukasza. Architektka programu „Nasz nowy dom” wychowuje z nim córkę Kornelię.
Naszej uwadze nie umknęła także narzeczona Popka – Katarzyna, którą muzyk pokazał publicznie. Jak się okazuje, Kasia to bardzo sympatyczna blondynka.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Popku
Popek, właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw[1][2] (ur. 2 grudnia 1978[3][2]) – polski raper, wokalista, muzyk i zawodnik MMA. Jest znany przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Firma, w której nieregularnie występował od 2001 do 2011 roku. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Od 2014 roku współtworzy zespół muzyczny Gang Albanii.
W 2001 roku został członkiem krakowskiego zespołu Firma, założonego rok wcześniej przez Tadka oraz Kaliego. Wziął udział w nagraniu pięciu płyt Firmy: Pierwszy nielegal (2001), Z dedykacją dla ulicy (2002), Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad (2008), NieLegalne Rytmy. Kontynuacja (2009) oraz Nasza broń to nasza pasja (2011)[4][5]. Jako członek Firmy był współzałożycielem marki odzieżowej „JP”[6].
W 2007 roku zrealizował swój pierwszy album solowy pt. Wyjęty spod prawa, za którego produkcję odpowiedzialny był Jędker. W 2008 wydał w Londynie swój drugi album zatytułowany Heavyweight. Gościnnie na płycie wystąpili między innymi Jędker, Sokół i Bosski Roman.
11 stycznia 2013 roku nakładem brytyjskiego wydawnictwa WagWan Production i Prosto, ukazała się solowa płyta rapera Monster[7]. Produkcją bitów zajęli się m.in. Matheo i P.A.F.F[8][9]. W utworach wystąpili gościnnie brytyjscy i polscy wykonawcy wśród nich znaleźli się Wiley, Sobota, Sokół, Paluch i Borixon. Płyta znalazła się na 28 miejscu w zestawieniu OLiS[10]. Album zdobył status złotej płyty w Czechach, Polsce i na Słowacji[11][12][13].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz