Piotr Woźniak-Starak i jego partnerka na Hubertusie

Szulim i Wozniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak (40 l.), pamiętana przez niektórych jeszcze jako Agnieszka Szulim, od niedawna ma nową pasję. Dzięki znajomości z Karoliną Ferenstein-Kraśko polubiła jazdę konną. Nic zatem dziwnego, że można ją było ostatnio spotkać w stajni w Gałkowie, należącej właśnie rodziny Ferensteinów. Odbywał się tam bieg św. Huberta, tzw. Hubertus. Impreza zbiegła się w czasie z obchodami 30-lecia istnienia stajni. Było pełno atrakcji, a jedną z najważniejszych była gonitwa za „lisem”. Widać, że celebrytka i jej mąż Piotr świetnie czuli się w Gałkowie. Nie szczędzili sobie czułości!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Adze
Agnieszka Woźniak-Starak[1][2], z domu Szulim, po pierwszym mężu Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[3]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[4].
W latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła poranną audycję Obudź się.
Od czerwca 2012 do czerwca 2013 była redaktorką naczelną magazynu e!stilo. Od czerwca 2013 jest redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Hubertusie
Hubertus, hubertowiny – święto myśliwych[2], leśników i jeźdźców[3], organizowane przez jeźdźców na zakończenie sezonu, a przez myśliwych na początku sezonu polowania jesienno-zimowego, zwykle w okolicach 3 listopada. Nazwa pochodzi od świętego Huberta (patrona myśliwych i jeźdźców), którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest właśnie 3 listopada. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz