Piotr Polk i jego partnerka są już po ślubie


Popularny aktor Piotr Polk (56 l.) znowu ma obrączkę! Wytropiliśmy, że ślub wziął bez rozgłosu, i to już trzy lata temu! Z jakiego powodu tak długo trzymał to w tajemnicy?

Niedawno Polk i Joanna Gajewska świętowali ósmą rocznicę związku. Ani słowem nie wspomnieli, że jakiś czas temu zmienił się jego status. Jak się bowiem dowiedział tygodnik „Twoje Imperium”, para już od trzech lat jest po ślubie!

Sławny aktor i jego menadżerka powiedzieli sobie „tak” w 2015 roku. W ceremonii ślubnej, która odbyła się poza granicami Polski, uczestniczyli tylko najbliżsi państwa młodych.

Dziennikarze „Twojego Imperium” zapytali Gajewską, dlaczego ukrywali to doniosłe wydarzenie. – Niczego nie ukrywaliśmy, lecz nie widzimy powodu, by informować o swoim życiu prywatnym – powiedziała.

Nie zgodziła się zdradzić szczegółów związanych ze ślubem. – Jak już powiedziałam, życie prywatne zachowujemy z mężem dla siebie – uzasadniła.

Rzeczywiście, Piotr niechętnie i rzadko zwierza się ze swej prywatności. W wywiadzie udzielonym niedawno magazynowi „Twój Styl” na pytanie, czy ma poczucie, że dotarł do właściwego portu, odpowiedział: „Tak. I dobrze się w nim czuję. To port, w którym osłaniają mnie mocne falochrony. Z przyjemnością wracam do domu. Miło myśleć, że ktoś czeka”.

Wygląda na to, że w przypadku gwiazdora serialu „Ojciec Mateusz” sprawdziło się powiedzenie: „do trzech razy sztuka”. Ślub z Joanną był bowiem trzecim w jego życiu.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Piotrze

Piotr Polk (ur. 22 stycznia 1962 w Kaletach) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, piosenkarz. Okazjonalnie użycza głosu w dubbingu.

Uczył się w technikum elektronicznym[1]. Ukończył szkołę muzyczną, gdzie uczył się gry na akordeonie, fortepianie, perkusji i gitarze. Założył rockowy zespół „Boss”, z którym zagrał dwa koncerty.

W 1986 ukończył PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi.

W 1990 wyjechał do Francji, gdzie mieszkał przez kolejne trzy lata. Otrzymał propozycję gry na deskach paryskiego teatru. W 2008 nagrał debiutancki album studyjny, zatytułowany Polk in Love, który został wydany w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii.

Wziął udział w drugiej edycji programu telewizji Polsat Jak oni śpiewają. Zajął drugie miejsce w finale. Jesienią 2018 uczestniczył w pierwszej edycji programu Polsatu Lepiej późno niż wcale.

Zawarł związki małżeńskie z aktorkami Hanną Wryczą (1986–1993) i następnie Magdaleną Wołłejko (2000–2011); oba małżeństwa zakończyły się rozwodami[2][3]. W 2015 ożenił się ze swoją menedżerką, Joanną Gajewską. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.

W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[5]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 178 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *