Piotr Kupicha: Była żona nadal jest mu bardzo bliska


kupicha-fresWygląda na to, że faktycznie Piotr Kupicha i jego była już żona dobra dzieci na nowo zbudowali przyjacielskie relacje…
Gdy spacerują z dziećmi po katowickim parku, śmiejąc się i rozmawiając, sprawiają wrażenie szczęśliwego małżeństwa. Nie jest jednak tajemnicą, że lider zespołu Feel – Piotr Kupicha (37) i Agata od 3 lat są rozwiedzeni. W niedawno udzielonym wywiadzie muzyk wyznał, że mimo rozstania udało im się zachować serdeczne relacje. Zgodnie wychowują synów Pawła (11 l.) i Adama (7 l.).

Równie zgodnie małżonkowie podzielili się niemałym majątkiem, w skład którego wchodził m.in. pensjonat „Miłosna” w Wiśle i 114-metrowy apartament w Katowicach. Rozwód był tylko formalnością.

Piotr wyprowadził się do kawalerki, a synowie zostali z mamą. Muzyk widuje się jednak z dziećmi, kiedy tylko pragnie.

„Mam wrażenie, że teraz, kiedy nie mieszkam z nimi na stałe, spędzam z nimi czas lepiej i pełniej” – przekonuje.

Choć niebawem w życiu muzyka pojawiła się nowa miłość, Ewelina, a na świat przyszła córeczka Jagódka (2 l.), Kupicha jest ostrożny w nazywaniu nowego związku miłością na całe życie.

W nowym związku Piotr stara się nie powielać dawnych błędów. Z rozmysłem pracuje mniej, a Feel nie gra już kilkudziesięciu koncertów w miesiącu. Mało kto wiedział, że przez lata muzyk igrał z ogniem.

„Ile razy przyjeżdżało do mnie pogotowie na scenę. Miałem gorączkę, dostawałem zastrzyk, który stawiał mnie na nogi na kilka godzin i graliśmy.

Zdrowie zaczęło mu poważnie szwankować. Jestem pod opieką foniatry” – wyjawia Kupicha.

Choć nadal nie wyobraża sobie życia bez sceny, coraz bardziej ceni sobie chwile spędzone w domowym zaciszu, z rodziną. Była żona Agata nadal jest mu bardzo bliska.

„Potrafimy przez 10 minut rozmawiać o pierdołach albo przez godzinę o rzeczach ważnych” – opowiada.

Cieszy się, że choć oboje mają swoje życie, nie stali się dla siebie wrogami.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 59 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *