Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein świętują 9 rocznicę ślubu


krasko-ferensteinKarolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są szczęśliwym małżeństwem od 9 lat. Postanowili przypomnieć o tym wszystkim, publikując sentymentalne zdjęcia.
Kraśko i Ferenstein świętowali 13 września 9. rocznicę ślubu. Szczęściem podzielili się z fanami na Instagramie. Oboje zamieścili na swoich profilach wspólne zdjęcia. Prezenter opublikował starą, sentymentalną fotografię z samego ślubu w Gałkowie.
– Dokładnie 9 lat temu. Mina chyba mówiła: „jak chłopak z Grzybowskiej, na granicy Woli i Śródmieścia, znalazł taką księżniczkę?” – podpisał.
Pod zdjęciem posypały się gratulacje od internautów oraz życzenia dalszych lat w szczęściu i miłości. Część osób nie mogła wyjść z zachwytu nad tym, jak bardzo udany jest związek Karoliny i Piotra.
Ferenstein-Kraśko również zamieściła wspólne zdjęcie z mężem z okazji rocznicy ich ślubu.
– Czasami pod wiatr, ważne że razem – podpisała jednoznacznie.
Karolina i Piotr poznali się w 2001 r. w Gałkowie. „Malina”, bo tak dziennikarz nazywa pieszczotliwie swoją żonę, była nauczycielką jazdy konnej. Początkowo nie chciała ona uczyć gwiazdy telewizji, ale ostatecznie wyszło jej to na dobre. Determinacja i upór ucznia bardzo jej zaimponowały i postanowiła dać mu szansę.
Zakochani pobrali się w 2008 r. tuż po tym, jak wrócili ze Stanów Zjednoczonych. Ceremonia odbyła się w Gałkowie na Mazurach, a para już wtedy wychowywała rocznego synka, Konstantego.
Piękna z nich para, nieprawdaż? Wspólnie wychowują trójkę dzieci: 10-letniego Konstantego, 8-letniego Aleksandra oraz córkę Laurę, która ma rok.
Życzymy im wielu lat miłości.

źródło: plotek.pl, gwiazdy.wp.pl oraz instagram.com
Biografia Piotra
Piotr Kraśko (ur. 11 lipca 1971 w Warszawie) – polski teatrolog, dziennikarz i prezenter telewizyjny; w latach 1991–2016[1] dziennikarz Telewizji Polskiej (TVP), korespondent TVP w Brukseli (2003), Rzymie (2004–2005), Waszyngtonie (2005–2008), w latach 2012–2016 szef redakcji Wiadomości TVP1[1]; od 2016 prezenter TVN: współprowadzący Dzień Dobry TVN i TVN24 BIS: gospodarz programu Fakty z zagranicy; laureat „Wiktorów” w kategorii „Najlepszy prezenter” (2008) i „Prezenter telewizyjny” (2013).
Ukończył IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie, a następnie studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.
W latach 1988–1989 był członkiem redakcji niezależnego pisma młodzieży licealnej „Uczeń Polski”; pisał pod pseudonimem „Piotr Mucha”. Związany był z Tygodnikiem Akademickim „Auditorium”.
W czasach PRL występował w Telewizji Polskiej jako prezenter programu dla dzieci i młodzieży 5-10-15[2], później był spikerem TVP1. Przygotowywał także magazyn interwencyjny Na żywo oraz program poświęcony środkom masowego przekazu Oblicza mediów. Następnie został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie. Po wygaśnięciu kontraktu korespondenta TVP w Ameryce Mariusza Maxa Kolonki w 2005, został przeniesiony do Waszyngtonu. Od 2 marca 2009 prowadził program publicystyczny Rozmowa Jedynki. Od 26 października 2011 do 10 lipca 2013 był gospodarzem magazynu Na pierwszym planie w TVP1.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)