Piotr Kraśko i jego partnerka znów zostaną rodzicami?


krasko-ferensteinSpontaniczna deklaracja Piotrka (45 l.) na wizji wywołała wielką falę domysłów…
To miał być normalny poranny dyżur Piotra Kraśki w programie „Dzień dobry TVN”. Może tylko bardziej nietypowy i na większym luzie, bo odbywał się 1 kwietnia.
Gościem Piotra i Kingi Rusin (45 l.) była Ewa Drzyzga (49 l.). Gwiazda miała opowiedzieć o swoim nowym programie 36,6° C . Nikt nie przypuszczał, że niewinna rozmowa zejdzie na inne tory, a spotkanie nabierze charakteru szczerych zwierzeń…
Zaczęło się od zdrowia. Wiadomo, że Kraśko intensywnie biega. Jeszcze 3 lata temu regularnie startował w maratonach. Ale od kiedy ponad rok temu urodziła mu się córeczka Laura, nie biega już wyczynowo. Za to regularnie ćwiczy.
„Intensywny trening ma wpływ na nasze libido” – zażartowała Ewa Drzyzga, przyglądając się Kraśce.
„Ale on ma już troje dzieci, nie potrzebuje libido!” – włączyła się do rozmowy niezawodna Kinga Rusin.
„Dziękuję, żona powiedziała, że czwarte dziecko za rok, więc na razie trenuję” – wypalił Piotr Kraśko.
Być może po raz kolejny okazało się, że przy Ewie Drzyzdze ludzie mówią więcej, niż faktycznie chcieliby publicznie powiedzieć.
Czy to spontaniczne wyznanie jest zapowiedzą kolejnych zmian w jego życiu i jego partnerki?
źródło: pomponik.pl
Biografia Piotra
Piotr Kraśko (ur. 11 lipca 1971 w Warszawie) – polski teatrolog, dziennikarz i prezenter telewizyjny; w latach 1991–2016[1] dziennikarz Telewizji Polskiej (TVP), korespondent TVP w Brukseli (2003), Rzymie (2004–2005), Waszyngtonie (2005–2008), w latach 2012–2016 szef redakcji Wiadomości TVP1[1]; od 2016 prezenter TVN: współprowadzący Dzień Dobry TVN i TVN24 BIS: gospodarz programu Fakty z zagranicy; laureat „Wiktorów” w kategorii „Najlepszy prezenter” (2008) i „Prezenter telewizyjny” (2013).
Ukończył IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie, a następnie studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.
W latach 1988–1989 był członkiem redakcji niezależnego pisma młodzieży licealnej „Uczeń Polski”; pisał pod pseudonimem „Piotr Mucha”. Związany był z Tygodnikiem Akademickim „Auditorium”.
W czasach PRL występował w Telewizji Polskiej jako prezenter programu dla dzieci i młodzieży 5-10-15[2], później był spikerem TVP1. Przygotowywał także magazyn interwencyjny Na żywo oraz program poświęcony środkom masowego przekazu Oblicza mediów. Następnie został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie. Po wygaśnięciu kontraktu korespondenta TVP w Ameryce Mariusza Maxa Kolonki w 2005, został przeniesiony do Waszyngtonu. Od 2 marca 2009 prowadził program publicystyczny Rozmowa Jedynki. Od 26 października 2011 do 10 lipca 2013 był gospodarzem magazynu Na pierwszym planie w TVP1.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz