Piotr Adamczyk: jego była żona opowiedziała o ich związku


Katarzyna Gwizdała, znana bardziej jako Kate Rozz (37 l.), i Piotr Adamczyk (45 l.) mają za sobą burzliwy związek. Szybko wzięli ślub, szybko się też rozwiedli. Była żona aktora postanowiła opowiedzieć o ich małżeństwie. „To była szalona miłość” – mówi.
O ich związku było głośno m.in. ze względu na szybki przebieg zdarzeń. Dość krótko po poznaniu się Adamczyk i Rozz wzięli ślub. Jednak niezbyt długo byli małżeństwem. Rozstali się po roku.
Żadne z nich nie chciało otwarcie wypowiadać się na temat tego, dlaczego ich drogi rozeszły się. Aż do teraz! Gwizdała udzieliła „Vivie!” wywiadu, w którym, opowiedziała całkiem sporo o swojej relacji z aktorem.
Z perspektywy czasu uważa, że jej związek z Piotrem i to, co działo się wkoło niego, były doświadczeniem, którego potrzebowała. „Wstrząsnęło mną, aż się przebudziłam do życia” – twierdzi.
Przyznaje również, że ich związek nie należał do najspokojniejszych.
„Mieliśmy burzliwy związek, to prawda. Ale to była szalona miłość. Po francusku mówi się 'un coup de foudre’, uderzenie pioruna. Gdy taka miłość walnie w człowieka, racjonalne myślenie znika. Jest cudownie. Czujesz się tak, jakbyś znów miał 18 lat. Ale nie mieliśmy. Miałam więcej, rozwód za sobą i dzieci” – tłumaczy.
Dodaje, że czuła, jakby ona i jej dziecko były dla Adamczyka na drugim planie. Najważniejsze były kariera i aktorstwo. To przecież źródło utrzymania Piotra, który – według Gwizdały – „jest jednym z lepiej opłacanych aktorów w kraju”.
Absolutnie jednak nie była jego utrzymanką, jak plotkowano.
„Ja mam swoje pieniądze z firmy. Staraliśmy się dzielić wydatki na różne rzeczy” – mówi.
Ale jeśli przychodziło do randek, to płacił Adamczyk. „Piotr jest dżentelmenem. Nie dałby mi zapłacić. Zawsze byłam zapraszana” – wyjawia Kate i zapewnia, że gdy widzi go na ekranie, to zawsze o nim ciepło myśli.
„Wierzę, że oboje wspominamy się z sentymentem” – dodaje była żona Adamczyka.
źródło: pomponik.pl
Biografia Piotra
Piotr Aleksander Adamczyk (ur. 21 marca 1972 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy.
Absolwent XXX LO w Warszawie, PWST w Warszawie (1997). Na drugim roku studiów wyjechał do Londynu na stypendium do Brytyjsko-Amerykańskiej Akademii Teatralnej. Tam w przedstawieniu dyplomowym zagrał tytułową rolę w Hamlecie (w języku angielskim). Od 1995 występował w Teatrze Współczesnym w Warszawie (Tango, Łgarz, Namiętna Kobieta) oraz gościnnie m.in. w Teatrze Polskim w Warszawie (Don Juan) i Teatrze Narodowym w Warszawie w przestawieniu Władza Nicka Deara („Ludwik XIV”). Zagrał także w języku włoskim w Emigrantach Sławomira Mrożka w teatrze Sala Uno w Rzymie. Obecnie można go zobaczyć w teatrze IMKA w „Dziennikach” Witolda Gombrowicza.
Występował w filmach i serialach: Boża podszewka, Cwał, Sława i chwała. Zagrał tytułową rolę w filmie Jerzego Antczaka Chopin. Pragnienie miłości, która rozpoczęła jego karierę na dużym ekranie. Wystąpił także w międzynarodowych koprodukcjach Karol. Człowiek, który został papieżem i Karol. Papież, który pozostał człowiekiem, gdzie zagrał Karola Wojtyłę. Znane są także jego role w Teatrze Telewizji, m.in.: Ketchup Schroedera, Legenda o św. Antonim, Portret wenecki, Tango, Sprawa Stawrogina, Dwa teatry, Wniebowstąpienie i Wyzwolenie. Trzykrotny laureat nagrody Telekamera w kategorii najlepszy aktor. W 2011 r. wyróżniono go za rolę w serialu „Przepis na Życie”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Kate
Kate Rozz urodziła się w Białymstoku. Rozz to jedynie pseudonim, naprawdę nazywa się Katarzyna Gwizdała. W 1999 roku aktorka ukończyła białostockie liceum i wyjechała do USA marząc o wielkiej karierze. Tam studiowała w prestiżowej aktorskiej szkole Lee Strasberg School w Nowym Jorku. Z USA trafiła do Francji, gdzie zagrała role w offowym filmie francuskim Skin Territory. Aktorka jet również zdolną dżokejką. We Francji związała się z francuskim biznesmenem. Ma z nim córkę Mię, jednak związek nie przetrwał. Piotra Adamczyka Kate poznała podczas filmowego festiwalu w Gdyni. Para pobrała się 8 stycznia 2012 w Warszawie w tajemnicy. Zaproszeni byli jedynie najbliżsi obojga nowożeńców.
źródło: fokus.tv

Dodaj komentarz