Pharrell Williams i Helen Lasichanh powitali trojaczki na świecie


Pharrell Williams (43 l.) i jego żona, projektantka mody Helen Lasichanh (36 l.), kolejny raz zostali rodzicami.
Przedstawiciel muzyka potwierdził w rozmowie z „Vanity Fair”, że Helen 17 stycznia urodziła trojaczki. Choć agent odmówił podania imion i płci maluchów, wiadomo, że cała rodzina jest „zdrowa i szczęśliwa”.
Para jest już rodzicami 8-letniego syna, który nosi dość oryginalne imię – Rocket Ayer.
„Tak jak Indianie nadawali swoim dzieciom imiona związane z elementami świata zwierząt i sił przyrody, tak my nazwaliśmy go po jednym z największych osiągnięć ludzkości, aby przekazać mu energię wzrastania i wzbijania się w górę” – powiedział Williams w wywiadzie dla Oprah.
Helen i Pharrell są małżeństwem od 2013 roku.
źródło: pomponik.pl
Biografia Pharrella
Pharrell Williams (ur. 5 kwietnia 1973 w Virginia Beach) – amerykański producent muzyczny, wokalista i raper, założyciel własnej wytwórni płytowej Star Trak Entertainment oraz linii odzieżowej Billionaire Boys Club i obuwniczej – Ice Cream.
W 1992 roku wraz z Chadem Hugo założył duet producencki The Neptunes produkujący muzykę soulową, popową i R&B-ową. W 2000 roku razem z Hugo i Shayem Hayleyem stworzył zespół N.E.R.D, w którym jest wokalistą i perkusistą. W 2003 roku wydał swój debiutancki solowy singiel „Frontin’”, a kilka miesięcy później – pierwszy album studyjny zatytułowany In My Mind, nad którym współpracował m.in. z Jayem Z, Gwen Stefani, Snoop Doggiem i Kanye Westem. Jego drugi album zatytułowany Girl ukazał się w marcu 2014 roku, znalazł się na nim m.in. przebój „Happy”.
Williams urodził się w 1973 roku w Virginia Beach w stanie Wirginia[1][2] jako najstarszy z trzech synów Pharaoha Williamsa i jego żony Carolyn[3]. Swoją muzyczną karierę zaczął w siódmej klasie, grając na instrumentach klawiszowych w zespole muzycznym, w którego skład wchodził także m.in. Chad Hugo. Obaj byli także członkami formacji marszowej – Williams grał na werblach, a Hugo był dyrygentem[4][5]. Williams uczęszczał do liceum im. Księżniczki Anny, w którym grał w szkolnym zespole muzycznym pod pseudonimem Skateboard P[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz