Paweł Deląg i jego dziewczyna rozstali się?


Kulczyk i DelagZwiązek Deląga (46 l.) z Kulczyk (39 l.) nie przetrwał próby czasu. Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów po rozstaniu na nowo zaczął poszukiwać sensu życia. – Wszystkie wartości, w jakie wierzyłem, że one mają rację bytu, że one mają sens, że właśnie w ten sposób powinno się żyć, że tym człowiek powinien się w życiu kierować, że serce jest ważne, a za nim podąża umysł… To wszystko nagle zostało zanegowane – wyznał w jednym z ostatnich wywiadów Paweł Deląg.

Tajemnicą poliszynela jest, że nawiązuje do związku z milionerką Dominiką Kulczyk. Para miała poważne plany. Jednak rozstali się, a okoliczności musiały być dramatyczne, skoro aktor mówi o nich w tak gorzkich słowach.

Skarży się, że doskwiera mu samotność. – Odczuwam ją w sposób skomasowany, zagęszczony do granic możliwości. Bardzo często ceną, którą płaciłem za pracę za chlebem, jest nieobecność i stan bycia pomiędzy. Zapłaciłem za to w jakiś sposób życiem osobistym – przyznaje Paweł.

To wszystko sprawiło, że na nowo zwrócił się w stronę wiary i zastanawia się, jaki Bóg ma wobec niego plan – Negatywne doświadczenia do tego skłaniają – przyznaje Deląg.
źródło: pomponik.pl

Biografia Pawła

Paweł Deląg (ur. 29 kwietnia 1970 w Krakowie) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny.

W 1989 ukończył XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Zdawał egzaminy wstępne na trzy uczelnie: Akademię Wychowania Fizycznego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i PWST. Ostatecznie w 1993 został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na deskach teatralnych zadebiutował rolą zbójnika Łamagi w warszawskim Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w spektaklu Na szkle malowane (premiera: 2 lipca 1993) Ernesta Brylla w reż. Krystyny Jandy. Występował potem w teatrach warszawskich: Na Woli (1995) i Sceny Prezentacje (1994) oraz im. Stefana Żeromskiego w Kielcach (1993). W latach 1995-1997 związał się z wrocławskim Teatrem Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego. W 2004 był narratorem spektaklu Świętokrzyska Golgota Zbigniewa Książka w reż. Jerzego Zonia w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Dominiki

Dominika Kulczyk (ur. 30 lipca 1977 w Poznaniu) – założycielka i prezes Kulczyk Foundation, założycielka i wiceprezes Green Cross Poland, członek Rady Nadzorczej Kulczyk Investments, prezes zarządu Polsko Chińskiej Rady Biznesu, współzałożycielka Grupy Firm Doradczych Values. Prowadzi projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, działania społeczne dedykowane lokalnym społecznościom w Polsce i za granicą, akcje charytatywne, sponsoringowe i z zakresu ekologii.

Absolwentka kierunku sinologia w Katedrze Orientalistyki i kierunku politologia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1999-2000, wyjechała do Chin na stypendium rozwijające znajomość języka mandaryńskiego. Nauka odbywała się na uczelniach: Huadong Shifan University w Szanghaju oraz na Uniwersytecie Pekińskim. Po studiach kontynuowała naukę w The London Institute, oraz ukończyła kurs Strategicznej Filantropii organizowany przez Fundację Rockefellera.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *