Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż spodziewają się dziecka?

Sykut JezynaPaulina Sykut-Jeżyna jest w drugiej ciąży? Fani pięknej dziennikarki i prezenterki pogody Polsatu nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości! Dlaczego tak sądzą? I czy Sykut-Jeżyna faktycznie spodziewa się drugiego dziecka?
Paulina to jedna z najpiękniejszych prezenterek Polsatu. I jedna z najbardziej lubianych. Nic dziwnego. Sykut-Jeżynę na antenie stacji można zobaczyć niemal codziennie. Nie tylko zapowiada w Polsacie pogodę, ale też prowadzi jego najpopularniejsze formaty takiej jak „Must be the Music” czy „Taniec z Gwiazdami”. Paulina wraz ze swoim mężem Piotrem Jeżyną wychowują 1,5-roczną córkę Różę. Ostatnio w mediach pojawiły jednak plotki sugerujące, że Paulina i jej mąż spodziewają się kolejnego dziecka. Podczas ostatnich nagrań do „Tańca z Gwiazdami” fotoreporterzy dopatrzyli się u niej rzekomych ciążowych krągłości. Teraz temat ten ponownie wraca „na tapetę”. A wszystko przez zdjęcie, która Sykut-Jeżyna dodała na swój Instagram! Co na nim pokazała?
Paulina opublikowała niedawno na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, na którym pozuje w czerwonej sukni do ziemi. Kreacja, choć idealnie skrojona, podkreśla krągłości na brzuchu dziennikarki. Czy tym zdjęciem Sykut-Jeżyna chciała ukrócić wszelkie spekulacje i dać swoim fanom znać, że faktycznie spodziewa się drugiego dziecka? Dziennikarka nie potwierdziła póki co tych spekulacji. Mimo to fani już zaczęli składać jej gratulacje.
Czy ta seria gratulacji znaczy, że Paulina i Piotr Jeżynowie faktycznie już czekają na swoje drugie dziecko? Zobaczymy.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Paulinie
Paulina Sykut-Jeżyna (ur. 7 stycznia 1981 w Puławach[1]) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana z telewizją Polsat.
Ma dwóch braci, starszego Sebastiana i młodszego Łukasza. Gdy miała cztery lata, zmarł jej ojciec. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie. Jest absolwentką dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.
W dzieciństwie występowała w chórze kościelnym, a później w Zespole Pieśni i Tańca „Powiśle”. W liceum amatorsko śpiewała piosenki poetyckie w Puławskim Ośrodku Kultury, a jako nastolatka została laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. Zdobyła m.in. pierwszą nagrodę w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literatury Współczesnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, trzecią nagrodę w II Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim (1998) oraz pierwszą nagrodę w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej Wyśpiewać Poezję w Lublinie i trzecią nagrodę Prezydenta Miasta Włocławek i Ilustrowanego Kuriera Polskiego w Centralnym Spotkaniu Turnieju Poezji Śpiewanej XLIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku (1999)[2][3]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ciąży człowieka
Ciąża, brzemienność – okres od zapłodnienia bądź implantacji do porodu oraz całokształt zmian zachodzących w tym okresie w organizmie zapłodnionej kobiety.
U ludzi moment zapłodnienia uznawany jest za trudno uchwytny i dlatego za początek ciąży przyjmuje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki. I tu wartość obliczeń czasu trwania ciąży może być problematyczna, gdyż nie każda kobieta dzień ten sobie notuje. W takiej sytuacji czas trwania ciąży określa się na podstawie badań ultrasonograficznych płodu. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz