Paulina Sykut i Piotr Jeżyna na plaży


Sykut JezynaPaulina Sykut wyszła za mąż cztery lata temu i jak na razie jej związek nie doczekał się żadnego skandalu. Prezenterka bywa z mężem na ściankach, ale nie lansuje go tak, jak na przykład Anna Wendzikowska swojego. Oboje raczej unikają rozgłosu i jak na razie tworzą jedną z normalniejszych par w show biznesie.
Prowadząca Must be the Music wybrała się razem ze starszym o 10 lat Piotrem Jeżyną na krótkie wakacje nad polskie morze. Wczoraj wyszli na spacer na plażę.
 
 
Sykut Jezyna plaza
źródło: pudelek.pl
Biografia Pauliny
Paulina Sykut-Jeżyna (ur. 7 stycznia 1981 w Puławach[1]) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna Polsatu i Polsatu News.
Wykształcenie
Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie. Jest absolwentką dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.
Sukcesy muzyczne
Jedną z największych pasji Pauliny Sykut-Jeżyny jest muzyka i śpiew[2]. W dzieciństwie występowała w chórze kościelnym, a później w Zespole Pieśni i Tańca Powiśle. W liceum amatorsko śpiewała piosenki poetyckie w puławskim Ośrodku Kultury, a jako nastolatka została laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. Zdobyła m.in. I nagrodę w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literatury Współczesnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, w roku 1998 otrzymała III nagrodę w II Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA w Radzyniu Podlaskim, a w 1999 roku zdobyła I nagrodę w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej Wyśpiewać Poezję w Lublinie oraz III nagrodę Prezydenta Miasta Włocławek i Ilustrowanego Kuriera Polskiego w Centralnym Spotkaniu Turnieju Poezji Śpiewanej XLIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku[3]. W 2003 roku wystąpiła w drugiej edycji programu muzycznego Idol[4], a od finału dzielił ją tylko 1% głosów widzów. W 2010 roku w muzycznym show Polsatu Tylko nas dwoje wraz z Iwanem Komarenko zajęła pierwsze miejsce, wygrywając z Mariuszem Pudzianowskim[5].
Kariera telewizyjna
W latach 2003-2012 prowadziła program Muzyczne listy w TV4. Od 2007 roku prezentuje prognozę pogody w Polsacie. Od roku 2011 wraz z Maciejem Rockiem współprowadzi program Must Be the Music. Tylko muzyka[6]. Od kwietnia 2012 z Martą Leleniewską jest gospodynią programu 4Music, w którym prezentuje współczesną muzykę alternatywną, relacje z koncertów i przeprowadza wywiady z artystami. Współprowadziła (razem z Agnieszką Popielewicz, Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem) również cotygodniowy magazyn kulturalny – Się Kręci i Się Kręci na Żywo[7].
Oprócz programów telewizyjnych prowadziła także: Sylwestrową moc przebojów w Polsacie (2010/2011, 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014)[8], Sopot TOPtrendy Festiwal w Polsacie (2011, 2012, 2013,[9] 2014[10]), Piknik Country Mrągowo (2011), Festiwal podziel się posiłkiem (2011) i wiele innych.
Życie prywatne
Ma dwóch braci. Od 1998 roku jest w związku z biznesmenem Piotrem Jeżyną[11], za którego w 2011 roku wyszła za mąż. Ślub odbył się w Puławach w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)