Paulina Krupińska i jej chłopak spodziewają się drugiego dziecka?


Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) spodziewają się drugiego dziecka? Internetowi informatorzy nie mają wątpliwości!
Miss Polonia i wokalista grupy Zakopower są już rodzicami małej Antoniny, która na świat przyszła w lipcu 2015 roku. Teraz przed parą szykuje się kolejna rewolucja.
Internetowe portale, w tym blog Jastrzębskiej, ćwierkają bowiem, że Paulina jest w drugiej ciąży. Na razie jednak nie chce dzielić się tą informacją z otoczeniem.
Co ciekawe, w jednym z ostatnich wywiadów Karpiel-Bułecka przyznał, że marzy o dużej rodzinie, a przynajmniej jeszcze jednym dziecku!
„Ja naprawdę bardzo lubię dzieci. Mam też nadzieję, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie. Jeżeli w domu jest dużo dzieci, to one lepiej się chowają. A życie jedynaka jest smutne. Chciałbym, że moja córka miała rodzeństwo. (…) Gdy się ma już dziewczynkę, byłoby super, żeby do rodziny dołączył jeszcze chłopiec” – stwierdził i od razu dodał, że tak czy inaczej to nie płeć dziecka odgrywa zasadniczą rolę, a to, żeby po prostu było zdrowe.
źródło: pomponik.pl
Biografia Pauliny
Paulina Krupińska (ur. 22 czerwca 1987 w Piastowie) – polska modelka i prezenterka telewizyjna. Miss Polonia 2012, uczestniczka Miss Universe 2013, prezenterka TVN Style[1].
Z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie[2].
W 2004 zwyciężyła w konkursie Foto Models Poland[3]. W mediach zadebiutowała w reklamie PKO BP, wcielając się w rolę „Mini Ratki”
W TVP 2 prowadziła „Pytania na śniadanie”. Od 2014 roku w TVN Style prowadzi program „Klinika urody”
Telewizja
2013: „Pytania na śniadanie” w TVP 2 -prezenterka.
od 2014 „Klinika urody” w TVN Style – prezenterka, gospodyni programu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Sebastiana
Sebastian Karpiel-Bułecka, właściwie Łukasz Sebastian Karpiel (ur. 14 maja 1976 w Zakopanem[1]) – polski wokalista i muzyk, skrzypek. Członek formacji Zakopower. Z wykształcenia jest architektem, ukończył studia na Wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
W latach 2005-2009 był związany z wokalistką Kayah[2][3][4]. Z obecną partnerką Miss Polonia 2012 Pauliną Krupińską ma córkę Antoninę Hannę (ur. 27 lipca 2015)[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz