Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski są parą


Paulina Koziejowska (31 l.) opublikowała „całuśne” zdjęcie z Jackiem Borkowskim (59 l.) i tym samym potwierdziła, że są parą. Kiedy media zaczęły rozpisywać się, że aktora i pogodynkę Nowej TV łączy coś więcej niż tylko przyjaźń, oboje postanowili zabrać głos w tej sprawie.

Potwierdzili, że faktycznie spotykają się ze sobą, jednak podkreślali, że czas pokaże, czy zrodzi się między nimi prawdziwe uczucie.

„Poznaliśmy się jakiś czas temu. Bardzo się polubiliśmy. Lubimy spędzać ze sobą czas, czasem się spotykamy, a co będzie, czas pokaże… Mamy wiele wspólnych tematów, dobrze się ze sobą czujemy. Jest świetnym facetem” – wyznała niedawno Koziejowska „Super Expressowi”.

Okazuje się jednak, że już się upewnili, że chcą być razem.

Paulina zamieściła bowiem na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak całuje się z Borkowskim. W podpisie podziękowała mu, że jest obecny w jej życiu, a w hasztagach już bardziej dosłownie przekazała, że są parą i łączy ich miłość.

Jej ukochany z kolei niedawno zamieścił fotkę, na której widzimy go nie tylko z Pauliną, ale także jego dziećmi.

Pod „całuśnym” zdjęciem Koziejowskiej z Borkowskim aż zaroiło się od gratulacji i życzeń szczęścia na wspólnej drodze.

My przyłączamy się do nich!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Jacku

Jacek Borkowski (ur. 16 kwietnia 1959 w Warszawie) – polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny oraz wokalista.

Jako wokalista zadebiutował publicznie w 1970 na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Laureat Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze (1975)[1]. Jest absolwentem XIII LO w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1980).

Aktor od 7 marca 2009 do 25 kwietnia 2009 występował w programie Jak oni śpiewają, w którym zajął 8. miejsce wśród 14 startujących, przegrywając rywalizację z Bożeną Dykiel.

Z pierwszego małżeństwa ma córkę Karolinę, okazjonalnie również aktorkę[2]. W styczniu 2009[3] ożenił się z Magdaleną Gotowiecką (trzecia żona[4], zmarła 14 stycznia 2016 w wieku 42 lat. Z tego małżeństwa ma syna Jacka (ur. w 2003) i córkę Magdę (ur. w 2006)[7]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o stacji Nowa TV, w której pracuje Paulina

Nowa TV – polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym[3] dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej.

7 stycznia 2016 roku nadawca (działająca w ramach Grupy ZPR Media firma TV Spektrum, która odpowiada również za Fokus TV) otrzymał koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na nadawanie programu o charakterze uniwersalnym pod nazwą TV# (gdzie „#” oznacza numer w EPG przyznany w procesie koncesyjnym) w multipleksie 8 naziemnej telewizji cyfrowej. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 142 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *