Patrycja Markowska i jej chłopak ślub wezmą w tropikach?


Markowska i KopczynskiGdy niedawno wróżono im rozstanie, oni śmiali się z plotek. Ich miłość z każdym rokiem się umacnia. I niewykluczone, że wkrótce ją usankcjonują.
Marzę, żeby tata zaśpiewał na naszym weselu. To będzie najcudowniejszy prezent – wyznała osiem lat temu Patrycja Markowska (36). Córka lidera Perfectu – Grzegorza Markowskiego (63) – była szaleńczo zakochana w aktorze Jacku Kopczyńskim (45).

Właśnie została mamą ich syna Filipa i nie miała nawet czasu, by wybrać suknię ślubną. Wychowanie dziecka okazało się trudniejsze niż przypuszczała. A wokalistka nie chciała też rezygnować z kariery. Matrymonialne plany zeszły więc na bok. Ale niewykluczone, że niebawem Patrycja i Jacek powiedzą sobie “tak”…

Jak napisał niedawno jeden z tabloidów, piosenkarka w końcu dojrzała do decyzji o wyjściu za mąż. Miało się to stać pod wpływem księdza, który przygotowuje jej syna do pierwszej komunii. – Patrycja zbliżyła się do Boga i odpowiedziała sobie na pytanie, co jest w życiu ważne. Teraz chodzi z Filipem na msze święte i podchodzi do życia bardziej odpowiedzialnie – podano.

Zasugerowano, że ślub wokalistki odbędzie się w przyszłym roku. Jednak, jak udało się dowiedzieć “Na Żywo”, prawda wygląda nieco inaczej… – Patrycja zawsze była blisko Boga, nie musiała przechodzić spektakularnej przemiany, bo pochodzi z bardzo religijnej rodziny – twierdzi jej znajoma.

Ci, którzy znają gwiazdę, wiedzą, że marzyła o ślubie kościelnym. I ubolewała, że jest on niemożliwy, bo jej ukochany to rozwodnik. Gdy poznała go w 2006 r., oczarował ją, ale gdy dowiedziała się, że nie jest wolny, odrzuciła jego zaloty. – To był dla mnie dramat. Długo walczyłam z tym uczuciem – wyznała w jednym z wywiadów.

Kopczyński czuł jednak, że Patrycja to kobieta jego życia i usilnie o nią walczył. Gdy odzyskał wolność, natychmiast oświadczył się ukochanej. I został przyjęty. – Do tej pory zakochiwałam się w tzw. niebieskich ptakach, ale na szczęście ojca dla dziecka wybrałam sobie absolutnie odpowiedzialnego. Mężczyznę na życie trzeba sobie wybrać nie tylko sercem, ale i rozumem, bo on będzie musiał dużo znieść – wychwalała ukochanego Markowska.

Zdradziła, że urzekł ją tym, że ma dobry kontakt z byłą żoną i jest wspaniałym ojcem dla syna Maksa (13). Opowiadała, jak spełniał jej zachcianki, gdy była w ciąży z ich dzieckiem. Gdy zmagała się z depresją poporodową, opiekował się synem. – Przetrwałam dzięki Jackowi, który dawał mi wiele ciepła – wyznała.

Im dłużej para żyła razem, tym mniej zaczęło zależeć jej na hucznym weselu. Pytania dziennikarzy, kiedy zostanie żoną Jacka, zaczęły Patrycję irytować. – Sankcjonowanie miłości papierkiem z urzędu nie jest nam potrzebne. Jak coś ma trwać, będzie trwało i bez pieczątki urzędu stanu cywilnego – mówiła.

Jednak gdy w listopadzie br. w prasie opublikowano zdjęcia Patrycji i muzyka Leszka Możdżera, okazujących sobie czułość, pojawiły się pogłoski, że artystka chce odejść od Jacka. Ten wyśmiał jednak plotki o romansie ukochanej. – To jakaś bzdura! – skomentował ostro. Czy rzeczywiście para się pobierze?

Gdy dziennikarze tygodnika “Na Żywo” zadzwonili do menadżera Patrycji, Jacka Jastrowicza, nie zdementował tych doniesień. Inny bliski znajomy zdradził, że przed świętami zakochani wybierają się na narty, zaś po Bożym Narodzeniu lecą na wakacje do ciepłych krajów. Czy to tam, z dala od wścibskich paparazzich, powiedzą sobie “tak”? Ten plan wydaje się prawdopodobny. Z pewnością w uroczystości weźmie też udział ojciec Patrycji i, zgodnie z jej marzeniem, zaśpiewa na ślubie.
źródło: pomponik.pl

Biografia Patrycji

Patrycja Markowska (ur. 21 grudnia 1979 w Warszawie[3]) – polska piosenkarka i autorka tekstów. Córka wokalisty zespołu Perfect – Grzegorza Markowskiego.

Piosenkarka występuje z zespołem w składzie Sebastian Piekarek (gitara), Rafał Sędek (gitara), Radosław Owczarz (perkusja) oraz Marcin Koczot (wokal wspierający)[4].

Działalność artystyczna
3 grudnia 2001 roku ukazał się debiutancki album wokalistki zatytułowany Będę silna[5]. Znalazły się na nim przeboje „Opętanie” i „Drogi kolego”. Debiut przyniósł piosenkarce nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii[6].

Drugi album studyjny Markowskiej pt. Mój czas ukazał się 16 października 2003[7]. Promowały go piosenki „Kameleon” i ballada „Z twoich rąk”. 17 października 2005 roku został wydany trzeci album piosenkarki zatytułowany Nie zatrzyma nikt[8], z którego pochodził przebój „Gdy zgasną światła”. Tego samego roku wystąpiła w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Odpadła w czwartym odcinku zajmując 7. miejsce. Jej partnerem był Michał Skawiński[2].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Jacka

Jacek Kopczyński (ur. 11 sierpnia 1971 w Łodzi) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Udziela również głosu jako lektor w programach telewizyjnych, m.in. na kanale Hyper.

W 1994 ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. W latach 1994–1999 pracował w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, obecnie niezwiązany na stałe z żadnym teatrem.

W życiu prywatnym związany z Patrycją Markowską. Mają syna Filipa (ur. 9 stycznia 2008).

Wybrana filmografia
1997: Łóżko Wierszynina – akustyk
1998: Z pianką czy bez – kolega Radka
2005–2006: Pensjonat pod Różą – Jarek Brzoza, chłopak Krysi
2007–2009: Tylko miłość – Dziuras, manager piosenkarki Sylwii Sztern
2008: Samo Życie – Roman Badera
2009: BrzydUla – fotograf Artur Kaczmarek
2010: Siedem minut – szef
2010: Wenecja – kierowca – kapral
2011: Sztos 2 – porucznik
2011: Linia życia – komisarz Wilk
od 2011: M jak miłość – mecenas Adam Werner, wspólnik Budzyńskiego; w napisach imię: Adam
2012: Na krawędzi – Cichy
2013: Prawo Agaty – mecenas Waltz
2014: Komisarz Alex – Adam Wasiak
2014: Na krawędzi 2 – Cichy

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 385 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *