Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła niedługo zostaną rodzicami


Jedrzejczak-i-PrzybylaOtylia Jędrzejczak niedawno zdradziła, że spodziewa się dziecka. Powiększenie rodziny planowała już od dawna, a w kwietniu 2016 w jednym z wywiadów wyznała, że poczęcie potomka to jej priorytet. Niedawno o ciąży niejasno napomknęła na swoim instagramowym profilu, później informację potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem”:
– Jego płci nie zdradzę, ale skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się… w czepku pływackim. Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama.
Maluch przyjdzie na świat w marcu, więc ciąża gwiazdy sportu, która przez moment była również gwiazdą telewizji (brała udział w show „Taniec z gwiazdami”, jurorowała w „Celebrity Splash!”), jest już zaawansowana. Nic dziwnego, że brzuszek wyraźnie rysuje się pod luźnymi kreacjami, które Jędrzejczak nosi na urlopie.
Otylia i jej partner Paweł Przybyła, nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z liceów, bawią się właśnie w ciepłych krajach. Pływaczka nie mogła więc nie zaprezentować nowych krągłości w pełnej krasie – pochwaliła się zdjęciem w bikini.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Otylii
Otylia Jędrzejczak (ur. 13 grudnia 1983 w Rudzie Śląskiej) – polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata, mistrzyni Europy, trzykrotna rekordzistka świata, rekordzistka Europy, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski.
Karierę pływacką zaczynała trenując w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Specjalistka stylu motylkowego, jej koronny dystans to 200 m, na którym na Igrzyskach w Atenach (2004) zdobyła złoty medal i dwukrotnie ustanowiła rekord świata: 4 sierpnia 2002 na Mistrzostwach Europy w Berlinie (wynikiem 2:05,78 min), bijąc go 28 lipca 2005 na Mistrzostwach Świata w Montrealu (2:05,61 min). W grudniu 2006 na Mistrzostwach Europy na krótkim basenie (25-metrowym) w Helsinkach, zdobywając złoty medal, ustanowiła na tym dystansie rekord Europy (2:04,94 min). W grudniu 2007 roku na Mistrzostwach Europy na krótkim basenie w Debreczynie zdobyła złoty medal, ustanawiając rekord świata (2:03,53 min).
25 marca 2006, w Ostrowcu Świętokrzyskim, Jędrzejczak powróciła do sportu po długiej przerwie, wygrywając na 200 m stylem motylkowym w trójmeczu Polska-Czechy-Ukraina z czasem 2:15,73 min, czyli o 10 sekund gorszym od swojego własnego rekordu świata.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz