Otylia Jędrzejczak i jej partner się docierają


Jedrzejczak-i-PrzybylaOtylia Jędrzejczak (33 l.) dotąd niechętnie mówiła o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wywiadzie uchyliła jednak rąbka tajemnicy.
Spodziewająca się pierwszego dziecka pływaczka od pewnego czasu dzieli życie z nauczycielem WF-u – niejakim Pawłem Przybyła. Para zna się krótko, acz intensywnie.
Na łamach „Rzeczpospolitej. Plus Minus” Otylka wyznaje, że z narzeczonym nadal się docierają, dlatego w ich domu nie brakuje podniesionych głosów i mocnej wymiany zdań.
Paweł ma bowiem silny charakter, osobowość i, podobnie jak Otylka, „jest trudny w obsłudze” i lubi postawić na swoim. „Potrafimy się pokłócić tylko po to, żeby za pięć minut się pogodzić” – zdradza była sportsmenka, dodając, że podoba jej się to, iż nowy partner nie tylko nigdy jej nie ustępuje, ale i nie traktuje jak gwiazdy.
„Może potrzebowałam, żeby ktoś nie bał się powiedzieć, że nie będzie mi – tak jak większość – ustępował?” – zastanawia się Jędrzejczak. Jest szczęśliwa, że po latach życia w pojedynkę w końcu ma kogoś swojego, na kim może polegać i dla kogo może po prostu żyć i „robić te wszystkie codzienne rzeczy”.
„Mam kogoś, kto daje mi wsparcie, kto będzie za mną stał, cokolwiek by się działo, że wrócę do domu, który będzie oazą”.
Dotąd związki Otylii kończyły się bardzo szybko, po krótkim okresie zauroczenia. Tym razem sportsmenka jest pewna, że będzie inaczej! „Cały czas się zdobywamy. To podstawa dobrego związku. Czuję, że wszystkie moje doświadczenia z poprzednimi partnerami były przygotowaniem do obecnego” – mówi.
źródło: pomponik.pl
Biografia Otylii
Otylia Jędrzejczak (ur. 13 grudnia 1983 w Rudzie Śląskiej) – polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata, mistrzyni Europy, trzykrotna rekordzistka świata, rekordzistka Europy, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski.
Karierę pływacką zaczynała trenując w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Specjalistka stylu motylkowego, jej koronny dystans to 200 m, na którym na Igrzyskach w Atenach (2004) zdobyła złoty medal i dwukrotnie ustanowiła rekord świata: 4 sierpnia 2002 na Mistrzostwach Europy w Berlinie (wynikiem 2:05,78 min), bijąc go 28 lipca 2005 na Mistrzostwach Świata w Montrealu (2:05,61 min). W grudniu 2006 na Mistrzostwach Europy na krótkim basenie (25-metrowym) w Helsinkach, zdobywając złoty medal, ustanowiła na tym dystansie rekord Europy (2:04,94 min). W grudniu 2007 roku na Mistrzostwach Europy na krótkim basenie w Debreczynie zdobyła złoty medal, ustanawiając rekord świata (2:03,53 min).
25 marca 2006, w Ostrowcu Świętokrzyskim, Jędrzejczak powróciła do sportu po długiej przerwie, wygrywając na 200 m stylem motylkowym w trójmeczu Polska-Czechy-Ukraina z czasem 2:15,73 min, czyli o 10 sekund gorszym od swojego własnego rekordu świata.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz