Otylia Jędrzejczak i jej chłopak zostali rodzicami


Jedrzejczak-i-PrzybylaSłynna pływaczka Otylia Jędrzejczak (34 l.) poinformowała, że właśnie została mamą!
Pod koniec zeszłego roku do mediów trafiła informacja, że gwiazda sportu wraz ze swoim chłopakiem Pawłem Przybyła spodziewają się pierwszego dziecka.
W jednym z wywiadów Otylia wyjawiła, że planowali tę ciążę, ale na razie nie myślą o formalizowaniu swojego związku.
Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że Jędrzejczak spodziewa się dziewczynki. A teraz okazuje się, że jej córeczka jest już na świecie.
Tabloid „Fakt” informuje, że sportsmenka urodziła w jednym z krakowskich szpitali. Radosną nowinę potwierdziła już szczęśliwa mama!
„Wszystko u nas w porządku. Poród przebiegł bez żadnych większych komplikacji” – cieszy się w rozmowie z tabloidem Otylia.
Na razie imię małej nie jest jeszcze znane.
Gratulujemy
źródło: pomponik.pl
Biografia Otylii
Otylia Jędrzejczak (ur. 13 grudnia 1983 w Rudzie Śląskiej) – polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata, mistrzyni Europy, trzykrotna rekordzistka świata, rekordzistka Europy, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski.
Karierę pływacką zaczynała trenując w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Specjalistka stylu motylkowego, jej koronny dystans to 200 m, na którym na Igrzyskach w Atenach (2004) zdobyła złoty medal i dwukrotnie ustanowiła rekord świata: 4 sierpnia 2002 na Mistrzostwach Europy w Berlinie (wynikiem 2:05,78 min), bijąc go 28 lipca 2005 na Mistrzostwach Świata w Montrealu (2:05,61 min). W grudniu 2006 na Mistrzostwach Europy na krótkim basenie (25-metrowym) w Helsinkach, zdobywając złoty medal, ustanowiła na tym dystansie rekord Europy (2:04,94 min).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)