Olivier Janiak z żoną na wakacjach


Malinowska JaniakKarolina Malinowska i Olivier Janiak po raz kolejny wybrali się na wakacje. Najpierw wypoczywali nad polskim morzem, teraz pora na upalną Grecję.

Malinowska i Janiak po raz kolejny wybrali się na wakacje. Najpierw wypoczywali nad polskim morzem, teraz pora na upalną Grecję.

Karolina i Olivier to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Modelka i prezenter są już 13 lat po ślubie, ale ich miłość wciąż kwitnie. Wspólnie wychowują trzech synków – siedmioletniego Fryderyka, pięcioletniego Christiana oraz trzyletniego Juliana. Para słynie z tego, że dobro ich dzieci jest dla nich ważniejsze niż jakiekolwiek zawodowe zobowiązania.

Dziś Malinowska i Janiak stronią od skandali, ale ich życie prywatne mamy okazję podglądać na ich Instagramach. Zakochani chętnie dzielą się w sieci nowymi wydarzeniami, jakie mają miejsce w ich życiu. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać wielką metamorfozę Karoliny Malinowskiej, która bacznie pracowała nad swoją sylwetką z Ewą Chodakowską.

Modelce po trzech ciążach przybyło sporo kilogramów i przyszedł czas, by w końcu się z nimi pożegnać. Malinowska zrzuciła zbędne kilogramy pod okiem trenerki, a efektami metamorfozy oczywiście podzieliła się z fanami na Instagramie.

Niedawno zakochani wraz z dziećmi wybrali się na wspólny zasłużony wypoczynek. Prezenter i modelka wypoczywali nad polskim morzem. Na wakacje oczywiście wybrali się ze swoimi maluchami, którzy chętnie pozowali im do zdjęć.

Tym razem para postanowiła udać się nieco dalej. Aktualnie Olivier i Karolina wypoczywają w Grecji! Para już podzieliła się wyjątkowymi fotografiami, na których mamy okazję podziwiać nie tylko pływającego Franka, ale i Janiaka w identycznej stylizacji jak jego dzieci czy Malinowską w bikini.

Karolina Malinowska wakacje

Olivier Janiak wakacje
źródło: gala.pl

Biografia Oliviera

Olivier Janiak, właśc. Piotr Michał Janiak (ur. 17 maja 1974 w Krotoszynie) – polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, konferansjer, model.

Dorastał w Krotoszynie. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie. Pracę rozpoczął jako model w łódzkiej Agencji „Moda Forte”[1] W 1998 roku ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim.

Kariera telewizyjna
Do telewizji TVN trafił po udziale w przesłuchaniach na prowadzącego program Big Star Party. Od 2001 roku prowadzi kulturalno-towarzyski magazyn Co za tydzień?, w ramach którego przeprowadził kilkadziesiąt wywiadów z największymi gwiazdami światowego kina i muzyki, w tym m.in. z Bradem Pittem, Keanu Reevesem, Kevinem Spaceyem, Peterem O’Toole’em, Nicole Kidman, Robinem Williamsem, Elijah Woodem, Faithless, Massive Attack, Fatboy Slim, Kylie Minogue i Johnnym Deppem. Realizował felietony na premierach filmowych: dwóch części filmu Matrix w Los Angeles, Troja w Nowym Jorku, Constantine w Paryżu, Superman. Powrót w Londynie, podczas wręczenia nagród muzycznych MTV w Rzymie (2004) i Lizbonie (2005).

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Karoliny

Karolina Malinowska-Janiak (ur. 24 listopada 1982 w Łodzi) – polska modelka warszawskiej agencji Model Plus, aktorka.

Pracę w modelingu rozpoczęła w 1998 roku mając 15 lat, dla agencji Model Plus w Warszawie. Bardzo szybko zawitała do Paryża, gdzie w ciągu zaledwie kilku miesięcy pracy była już jedną z najbardziej znanych modelek.[3] Pojawiała się również na wybiegach w Nowym Jorku, Barcelonie oraz Mediolanie. Wielokrotnie zdobiła okładki i pozowała do zdjęć francuskiego wydania magazynu Vogue. Prezentowała na wybiegu kolekcje najbardziej liczących się w branży projektantów oraz domów mody: Calvin Klein, Chloe, Francesco Scognamiglio, Georges Rech, IBlues, Hugo Boss, Mila Schön, Dolce & Gabbana, Miu Miu, Narciso Rodriguez oraz Prada. W 2000 roku wzięła udział w telenoweli dokumentalnej „Modelki”, zrealizowanej dla Telewizji Polskiej. W 2003 roku zrezygnowała z międzynarodowej kariery.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *