Olga Kalicka i jej partner wezmą ślub?

Olga Kalicka (25 l.), gwiazdka serialu „rodzinka.pl”, kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz w jednym z tabloidów pojawiła się informacja o ślubie.
„Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli” – napisała aktorka w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie z ukochanym Czarkiem, menedżerem w amerykańskiej firmie.
Według najnowszych doniesień para w pośpiechu organizuje ślub cywilny, tak by zdążyć jeszcze przed porodem. Ze ślubem kościelnym młodzi na razie chcą zaczekać.
„Nie uda im się szybko zorganizować takiego wesela, jakie by chcieli. Dlatego rozmawiają o ślubie cywilnym i prawdopodobnie zdecydują się na ten krok jeszcze przed porodem, czyli przed końcem roku” – mówi „Faktowi” koleżanka Kalickiej.
Samą ciążą aktorka i jej ukochany są bardzo podekscytowani. Podobno wizja posiadania dziecka „zbliżyła ich do siebie jeszcze bardziej”.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Oldze
Olga Kalicka (ur. 4 sierpnia 1993 w Piasecznie) – polska aktorka filmowa i teatralna, tancerka i prezenterka telewizyjna.
Wychowywała się w Piasecznie. W 2011 zagrała w filmie Andrzeja Barańskiego Księstwo. W latach 2011–2012 grała Kasię Cieplak w serialu Plebania. W kolejnych latach zagrała w serialach Galeria, Prawo Agaty czy Na dobre i na złe. Od 2011 wciela się w rolę Magdy w serialu Rodzinka.pl. Od 2016 gra Justynę Górską w serialu M jak miłość.
W 2013 rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od stycznia 2018 jest etatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat[1].
W 2016 brała udział w szóstej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym zajęła drugie miejsce w finale. W czerwcu 2018 ogłoszono, że poprowadzi polsatowski program World of Dance Polska. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz