Olga Kalicka i jej chłopak na wspólnym zdjęciu

Z okazji swoich 25. urodzin Olga Kalicka opublikowała zdjęcie ze swoim chłopakiem. Para zna się od gimnazjum, ale aktorka dopiero teraz zdecydowała pochwalić się wspólnym zdjęciem. Nie da się ukryć, że ukochany gwiazdy jest bardzo przystojny!
„Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość” – napisała aktorka serialu „Rodzinka.pl” pod urodzinowym zdjęciem.
Olga jest bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych, ale ostrożnie dobiera zdjęcia, jakie publikuje. Raczej wystrzega się pokazywania prywatnych fotografii.
Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się partnerem. Para zna się już długo, a ich miłość zaczęła się od przyjaźni. W maju pojawiło się ich wspólne zdjęcie na profilu celebrytki, ale wówczas Kalicka nie wyjawiła, że to jest jej wybranek.
Teraz już wszystko jednak stało się jasne i para zapragnęła podzielić się z fanami swoim szczęściem.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Oldze
Olga Kalicka (ur. 4 sierpnia 1993 w Piasecznie) – polska aktorka filmowa i teatralna, tancerka i prezenterka telewizyjna.
Wychowywała się w Piasecznie. W 2011 zagrała w filmie Andrzeja Barańskiego Księstwo. W latach 2011–2012 grała Kasię Cieplak w serialu Plebania. W kolejnych latach zagrała w serialach Galeria, Prawo Agaty czy Na dobre i na złe. Od 2011 wciela się w rolę Magdy w serialu Rodzinka.pl. Od 2016 gra Justynę Górską w serialu M jak miłość.
W 2013 rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od stycznia 2018 jest etatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat[1]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o urodzinach
Urodziny – zwyczaj świątecznego obchodzenia (czasami hucznego) rocznicy dnia, w którym ktoś się urodził. Zwykle wiąże się ze składaniem życzeń i wręczaniem prezentów jubilatowi.
Tradycyjnym elementem obchodów urodzin w kulturze europejskiej jest tort urodzinowy, który ozdobiony jest specjalnymi świeczkami w liczbie odpowiadającej wiekowi jubilata. Jubilat ma za zadanie zdmuchnąć świeczki, najlepiej wszystkie za jednym razem. Innym zwyczajem jest śpiewanie jubilatowi specjalnej piosenki – w Polsce jest to „Sto lat”.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz