Olga Bołądź i jej chłopak biorą kredyt na dom?

Nic tak nie cementuje związku jak kredyt hipoteczny? Niebawem będą mogli przekonać się o tym Olga Bołądź (33 l.) i jej chłopak Sebastian Fabijański (30 l.).
Jeden z tabloidów podał ostatnio, że para właśnie się zaręczyła. Aktorka dotąd nie miała szczęścia do związków. Związek z ojcem jej 4-letniego obecnie synka rozpadł się, zanim chłopiec przyszedł na świat.
Nie przetrwało również uczucie do Mikołaja Roznerskiego (33 l.), z którym Bołądź była związana przez kilka miesięcy.
W przypadku Sebastiana ma być inaczej. Choć są ze sobą dopiero pół roku, już snują wspólne plany na przyszłość.
Jak dowiedział się „Fakt”, para rozważa wzięcie kredytu w wysokości miliona złotych na dom pod Warszawą.
„Sebek tak długo wiercił jej dziurę w brzuchu o kupno domu, że Olga uznała w końcu, że to dobry pomysł. Właśnie szukają luksusowej willi na obrzeżach Warszawy. Chcą wziąć kredyt, choć z dużym wkładem własnym” – mówi informator „Faktu”.
Choć każde z nich ma własne mieszkanie w Warszawie (obecnie mieszkają w apartamencie Bołądź), dom pod miastem będzie spełnieniem marzeń Sebastiana.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Oldze
Olga Bołądź (ur. 29 lutego 1984 w Toruniu) – polska aktorka filmowa i teatralna.
W 2007 ukończyła PWST w Krakowie[1]. W tym samym roku jeszcze w trakcie studiów złożyła podanie o półroczne stypendium na wyjazd do Barcelony, gdzie zagrała w przedstawieniu dyplomowym „Dell Arte no es trista”. Następnie studiowała na akademii imienia Stelli Adler (Stella Adler Academy of Acting and Theatre) w Los Angeles[2]. Występowała na deskach Narodowego Starego Teatru[1], warszawskiego Teatru „Polonia”[3] i innych. W Barcelonie grała po hiszpańsku[4]. W 2010 w parze z Łukaszem Czarneckim brała udział w XI edycji Tańca z gwiazdami, zajmując 4. miejsce[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Sebastianie
Sebastian Fabijański (ur. 14 czerwca 1987[1] w Warszawie) – polski aktor[2].
Studiował w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie, w PWST w Krakowie i w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2015[1]. Popularność przyniosły mu seriale Tancerze[3] i Misja Afganistan[4]. Na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymał nagrodę za najlepszy profesjonalny debiut aktorski za filmy Jeziorak i Miasto 44[5]. Również za debiut w tych filmach otrzymał nagrodę im. Andrzeja Konica na 29. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz