Ola Kwaśniewska nagrała piosenkę z mężem


kwasniewska-badachOla Kwaśniewska (35 l.) i Kuba Badach (39 l.) sprawili ogromną radość popularnej gwieździe!
Córka byłego prezydenta i muzyk rzadko pojawiają się gdziekolwiek publicznie. Ola niemal całkowicie zrezygnowała z bywania na salonach. Przestała także udzielać wywiadów i właściwie ciężko stwierdzić, co aktualnie porabia.

Z pomocą nieco przychodzi Instagram, na którym Kwaśniewska jest dość mocno aktywna, choć tam też nigdy nie pozuje z mężem. Nic więc dziwnego, że prasa bulwarowa już kilka razy spekulowała na temat poważnego kryzysu w małżeństwie Badachów. Na szczęście to tylko wyssane z palca plotki. Para ma się świetnie i spędza wspólnie czas w bardzo kreatywny sposób. Jakiś czas temu Ola i Kuba postanowili zrobić zaskakujący prezent Natalii Kukulskiej, z którą się przyjaźnią.

Wokalistka obchodziła niedawno 40. urodziny. Zorganizowała nawet huczną imprezę w modnym warszawskim klubie, gdzie pojawili się jej najbliżsi przyjaciele. Nie zabrakło także Oli i Kuby. Małżonkowie postanowili jednak nie kupować Kukulskiej drogich prezentów, a w zamian nagrali dla niej oryginalną piosenkę.

Kwaśniewska i Badach dopisali do hitu Kukulskiej „Sexi flexi” własne słowa, które nawiązywały do wieku wokalistki. Sensacją jest jednak przede wszystkim to, że młoda Kwaśniewska debiutuje w roli wokalistki!
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *