Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują dziewiątą rocznicę ślubu


kwasniewska-i-badachOla Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się już dziewięć lat temu. Ich ślubem żyła wówczas cała Polska! Dzisiaj z nostalgią wracają do tych romantycznych wspomnień. Pokazali urocze kadry z sesji zdjęciowej.
Poznali się w siedzibie radia RMF FM, gdy muzyk wręczył jej swoją płytę. Od razu wpadła mu w oko. Zażartował nawet, że zostanie jego żoną.
Para pobrała się 22 września 2012 roku, a ich ślub był szeroko komentowany w mediach. W tym roku obchodzą już swoją dziewiątą rocznicę!
Z tej okazji partnerzy umieścili na swoich profilach romantyczne zdjęcia, przypominające ten wyjątkowy dzień.

W dniu 9. rocznicy ślubu zupełnie przypadkiem znalazłem i zamieszczam zdjęcie finalistów trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony” – zażartował Kuba Badach na Instagramie.

Sesja zdjęciowa jest bardzo sielankowa. Ola ma na sobie suknie ślubną w stylu boho, a na głowie wianek z polnych kwiatów. Młodzi wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Kto by pomyślał, że to już 9 lat, odkąd zaczęliśmy nierówną walkę na żarty… – napisała Ola w hasztagach pod czarno-białym zdjęciem.

Z gratulacjami pospieszyli im m.in. Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Paulina Krupińska, Kasia Cerekwicka oraz Qczaj.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Oli
Aleksandra Kwaśniewska (ur. 16 lutego 1981) – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i celebrytka.
Jest córką Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego[1][2]. Podczas studiów brała udział w kursach instruktorskich na trenerkę salsy[3]. Uczyła tańca w szkołach Salsa Libre i Latin Groove[4].
Wiosną 2006, w parze z Rafałem Maserakiem, zajęła drugie miejsce w trzeciej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami[4]. Wystąpiła także w dwóch specjalnych odcinkach konkursu – Finał finałów Tańca z gwiazdami (2006) oraz Najpiękniejsze tańce (2007)[5]. Udział w programie sprawił, że stała się jedną z najczęstszych bohaterek kolorowych magazynów oraz przyniósł jej nagrodę Kobiety roku 2006 czasopisma „Glamour” w kategorii „debiut”[4][2][6]. Wystąpiła w teledysku do piosenki zespołu Why Not? „I Still Love You” (2006)[7] , za co była nominowana do nagrody Yach Film 2006 w kategorii „Kreacja aktorska”[8]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Kubie
Kuba Badach, właśc. Jakub Bartłomiej Badach[1] (ur. 24 sierpnia 1976 w Krasnymstawie) – polski wokalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, dziennikarz muzyczny.
Od 1995 wokalista zespołu Poluzjanci, a od 1999 – zespołu The Globetrotters. Prowadzi także solową działalność artystyczną[2]. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka.
Urodził się w Krasnymstawie, jest synem Tadeusza Badacha, prezesa Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie i byłego posła SLD[3]. Jego stryj, Ryszard Badach, jest nie tylko nauczycielem, ale też kompozytorem i autorem śpiewnika Piosenki o Zamościu i Zamojszczyźnie[3]. Dorastał z młodszym bratem Maciejem[3]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz