Ojciec i siostra nie przyszli na ślub Młynarskiej


mlynarska-schmidtJak już pisaliśmy, w miniony weekend Agata Młynarska poślubiła swojego narzeczonego, Przemysława Schmidta. Uroczystość do ostatniej chwili udało się utrzymać w tajemnicy. Zaproszeni na wesele goście byli przekonani, że idą na urodziny prezenterki. Dopiero na miejscu wyszło na jaw, jaka to okoliczność. W wynajętej na ten cel restauracji Kameralna bawili się m.in Katatarzyna Zielińska, Piotr Gąsowski z Anną Głogowską, Jolanta Kwaśniewska i Rinke Rooyens. Niestety wśród zaproszonych gości zabrakło… najbliższych Agaty. Nie było ani jej ojca, Wojciecha Młynarskiego ani siostry, Pauliny.

Nie wiadomo, co się stało. Relacje Agaty z tatą różnie się układały, jednak ślub to poważna sprawa i okazja, by wybaczyć różne kłopoty z przeszłości.

To miało wyglądać na urodziny, a dorosłe dzieci raczej nie zapraszają na urodzinową balangę rodziców – tłumaczy Agatę jeden z gości w rozmowie z Super Expressem. Ok, ale co z Pauliną? Dlaczego jej nie zaprosiła?

Okazuje się, że nikt do końca nie wie, o co poszło.

Podobno Agata i Przemek mają w planach kameralną uroczystość już tylko w gronie najbliższych – dodaje inny z przyjaciół.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *