Odeta Moro i jej chłopak na okładce magazynu


Odeta Moro (39 l.) i były chłopak Anny Popek (45 l.) Konrad Komornicki zdecydowali się na szczery wywiad i intymną sesję zdjęciową dla jednego z kolorowych magazynów. Prezenterka postanowiła „zbudować się na nowo” i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Po rozstaniu z Michałem Figurskim i kilku nieudanych relacjach jest szczęśliwa. U jej boku pojawił się były partner Popek.

Para zdecydowała się pokazać swoje szczęście i opowiedzieć o nim w „Gali”, zastrzegając jednocześnie, że bardzo ceni sobie prywatność.

„To co się dzieje między dwojgiem ludzi, powinno pozostać ich tajemnicą. Afiszowanie się z uczuciami nie idzie w parze z ich prawdziwością” – mówi nowy wybranek Odety.

Z wywiadu możemy dowiedzieć się m.in., że Konrad jest „pistoletem”, a Moro „dostarcza amunicję”. Poza tym niewiele się kłócą, niewiele trzaskają drzwiami, a prezenterka nie przepada za słuchaniem wynurzeń chłopaka na temat przemysłu zbrojeniowego, który jest jego wielką pasją.

„Teraz jesteśmy na takim etapie związku, że nie wiadomo, kto kogo doładowuje dobrą energią. Myślę po prostu, że obydwoje tak na siebie działamy” – śmieje się szczęśliwa Odeta. Po czym zastrzega: „Nigdy nie byłam zwolenniczką tego, by się ostentacyjnie obnosić z tym, że jest fajnie, bo dzisiaj jest fajnie, a jutro nie wiadomo, jak będzie”.

Komornicki z kolei zdradza, że zdobywanie Moro i „osaczenie ofiary metodą na rekina” trwało półtora roku. Pomogła wspólna koleżanka, która informowała, kiedy Odeta ma urodziny i „że siedzi z nią akurat w tej i tej knajpce”. „A ja byłem na drugim końcu Polski. I do tej pory nie wiem, jak to robiłem, ale wpadałem” – dodaje Konrad.

Pod ścianą postawił ją niespodziewanie, komunikując, że nie odpuści i nie interesuje go, czy ona ma jakieś plany względem niego. On zamierza dopiąć swego i ją zdobyć. Tak też się stało. Parą zostali zaraz po zakończeniu „Agenta”, w którym Moro brała udział. Dziś planują razem się zestarzeć.

Odeta nie może nachwalić się partnera. Jej zdaniem nie dość, że nie chodzi on po domu w majtkach i podkoszulku, drapiąc się po plecach, to jeszcze jest przystojny! „To przedstawiciel gatunku na wymarciu. Bardzo mało jest takich mężczyzn. Przy nim poczułam, jak ogromne znaczenie ma poczucie bezpieczeństwa” – wzdycha Moro.

Komornicki z kolei deklaruje, że zawsze będzie odbierał telefony od niej i podejmował próby spełniania jej próśb.


źródło: pomponik.pl oraz gala.pl

Biografia Odety

Odeta Moro[1], wcześniej Odeta Moro-Figurska (ur. 17 czerwca 1978 w Olsztynie) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

W latach 2000–2003 związana była z telewizją muzyczną Viva Polska. W latach 2004–2005 była gospodynią autorskiego talk-show Ja tylko pytam na antenie TV4. Do sierpnia 2009 prowadziła w TVP2 Pytanie na śniadanie. Od stycznia 2010 do czerwca 2012 prowadziła z Markiem Zającem program Kawa czy herbata? w TVP1.

Jest założycielką fundacji „Szczęśliwe Macierzyństwo” oraz autorką i organizatorem akcji Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko skierowanej do kobiet w ciąży i młodych rodziców. Jest pomysłodawcą i wydawcą płyty z bajkami dla dzieci Bajki w trasie i na czasie.

Wiosną 2015 roku wzięła udział w programie Celebrity Splash!, jednak odpadła na etapie odcinków eliminacyjnych. W 2015 prowadziła programy Apetyt na zdrowie i Studio Active w TVN Meteo Active. Od września 2015 roku prowadziła wraz z Piotrem Jaworskim i Jarosławem Budnikiem poranny program Złote Przeboje na Dzień Dobry! w Radiu Złote Przeboje, a od stycznia 2017 jest tam gospodynią weekendowego programu Morowy weekend. Wiosną 2017 wzięła udział w reality-show TVN-u Agent – Gwiazdy, w którym była agentem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o programie Agent – Gwiazdy

Agent – pierwszy program typu reality show w polskiej telewizji, emitowany na antenie TVN w latach 2000–2002 oraz od 2016 na licencji belgijskiego programu De Mol (Kret). Trzy pierwsze edycje prowadził Marcin Meller. Producentem była Ewa Leja. Od 2016 roku emitowane edycje z udziałem gwiazd polskiego show-biznesu pt. „Agent – Gwiazdy”, a w roli prowadzącej występuje Kinga Rusin[2]. Program w latach 2000-2002 produkowała firma Fremantle Media, zaś od 2016 Jake Vision.

Głównym zamysłem formatu jest znalezienie przez „uczciwych” graczy osobę sabotującą grupę – tytułowego Agenta, który zawsze stara się, aby kwota do wygrania była jak najmniejsza.

Od drugiej edycji z gwiazdami, za pośrednictwem Internetu można obejrzeć dodatkowe materiały z programu: Agent – Gwiazdy. Więcej.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 98 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *