Sandra Bullock: Jej nowy partner jest narkomanem


Sandra Bullock51-letnia Sandra Bullock nie może ułożyć sobie życia prywatnego. Jej poprzedni mąż, Jesse James, który wypromował się u jej boku na gwiazdę telewizji, zdradzał ją wytatuowanymi nazistkami. Później przez długi czas próbował przekonywać swoich fanów, że to Sandra jest winna rozpadowi ich małżeństwa.

Dwa lata temu James próbował odzyskać zaufanie Bullock, ale nie odniósł zamierzonego efektu.

Fani aktorki ucieszyli się więc, gdy okazało się, ze Sandra układa sobie życie u boku przystojnego modela, 49-letniego Bryana Randalla. Niestety, właśnie okazało się, że kolejny chłopak aktorki też nie jest ideałem.

Bryan Randall był dwukrotnie aresztowany za posiadanie narkotyków. Ma też 22-letnią dziś córkę Skylar, na którą nie płacił alimentów. Dziewczynę wychowywała jego żona, Janine, która zmarła trzy lata temu. W jej organizmie stwierdzono obecność heroiny. Kobieta zostawiła dom, w którym teraz chce zamieszkać Randall. Nie wiadomo jednak, jak do tego pomysłu odniesie się Bullock.

Bryan przez długi czas nie zajmował się córką – mówią krewni Randalla. W ogóle się nią nie interesował. Teraz próbuje nadrabiać zaległości.
źródło: pudelek.pl

Biografia Sandry

Sandra Annette Bullock[1], lepiej znana jako Sandra Bullock (ur. 26 lipca 1964[2] w Arlington[3] w stanie Wirginia) – amerykańska aktorka filmowa niemieckiego pochodzenia[4], okazjonalnie producentka filmowa, reżyserka i scenarzystka, w 2010 roku nagrodzona Oscarem za rolę pierwszoplanową w filmie Wielki Mike. The Blind Side. Głównie kojarzona z rolami w komediach romantycznych.

Urodziła się w hrabstwie Arlington w Wirginii jako córka Helgi Bullock (z domu Helga Mathilde Meyer), niemieckiej śpiewaczki operowej[5] i Johna W. Bullocka (ur. 1925), trenera głosu[6]. Dorastała wraz z młodszą siostrą Gesine (ur. 6 marca 1970)[7][8]. Dzieciństwo spędziła w niemieckiej Norymberdze, gdzie mieszkali jej dziadkowie. Jej dziadek był wynalazcą. W Niemczech śpiewała w dzięciecym chórze Staatstheater Nürnberg[9]. Jako dziecko studiowała balet i sztuki wokalne, występowała w małych rólkach w przedstawieniach operowych[10]. Uczęszczała do humanistycznej szkoły waldorfskiej[11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)