Nowa dziewczyna Toma Cruise także jest scjentolożką


tom-cruiseTom Cruise (54 l.) i jego partnerka mają wspólne zainteresowania…
Aktor od czasu rozwodu z Katie Holmes oficjalnie nie był z nikim związany. Wprawdzie nadal nie przyznał, że jest w związku, jednak zagraniczne media od kilku dni aż huczą na temat jego rzekomej nowej partnerki.

Kim jest szczęśliwa wybranka Cruise’a? „Us Weekly” donosi, że następczyni Katie Holmes nie ma nic wspólnego z show-biznesem, za to tak jak on jest wyznawczynią scjentologii.

„To prawda. On jest zakochany. Jego nowa partnerka jest scjentolożką. Tom traktuje ten związek bardzo poważnie i ma nadzieję, że tym razem się nie rozczaruje” – mówi jego znajomy.

Para poznała się w Londynie, kiedy aktor pracował nad filmem „The Mummy”.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać, aż pokaże się z tajemniczą ukochaną na jednej z imprez!
źródło: pomponik.pl

Biografia Toma

Tom Cruise, właśc. Thomas Cruise Mapother IV (ur. 3 lipca 1962 w Syracuse) – amerykański aktor i producent filmowy; scjentolog. Uznany przez magazyn „Forbes” za najbardziej wpływowego człowieka show-biznesu. Za początek wielkiej kariery aktora uważa się nominowaną do Złotego Globu rolę w filmie Ryzykowny interes z 1983. Światową sławę zdobył rolą pilota Mavericka w filmie Top Gun z 1986.

Tom w ciągu kilku lat zaliczył piętnaście szkół w USA i Kanadzie. Ostatecznie osiedlił się w Glen Ridge, w stanie New Jersey, wraz ze swoją matką i ojczymem Joe South. Uczęszczał do Packanack School w Wayne, w New Jersey, krótko był uczniem St. Xavier High School w Louisville, w stanie Kentucky i dorabiał jako roznosiciel dziennika „Kurier Louisville”. Miał problemy z nauką i z kontaktami z rówieśnikami. Poczucie alienacji pogłębiła dysleksja, na którą cierpiał jeszcze na początku swojej kariery. Myślał o karierze w sporcie, lecz kontuzja kolana w drużynie zapaśników przekreśliła plany. Prosto z ulicy zgłosił się na aktorskie przesłuchanie i otrzymał rolę w musicalu Faceci i lalki (Guys and Dolls). Po ukończeniu w czerwcu 1980 roku Glen Ridge High School i rezygnacji z planów zostania księdzem (przez rok był w seminarium franciszkańskim), studiował aktorstwo pod kierunkiem Phila Gushee w renomowanej szkole Neighborhood Playhouse przy teatrze w Nowym Jorku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *