Norbi i Marzena Chełmińska wzięli ślub


Norbi i ChelminskaNorbi nie jest stworzony do życia w pojedynkę. Wykonawca hitu Dziewczyny są gorące ożenił się po raz trzeci. Jego wybraną jest Marzena Chełmińska, bizneswoman z Radomia.

43-letni showman, znany jako Norbi, w ubiegłym roku rozwiódł się z drugą żoną, Marleną Jagłowską. Szybko znalazł jednak nową miłość. Dla nowej partnerki wyprowadził się nawet z Warszawy.

Chcę żyć spokojnie, unikając zamieszania dotyczącego moich spraw osobistych – podkreślił w wywiadzie dla „Twojego Imperium”. Nie sądzę, bym z kolejną partnerką miał się pokazywać na salonach. Myślę, że będę tego unikał.

Norbi mieszka z nową partnerką w Radomiu. W stolicy trzymają go tylko obowiązki zawodowe.

Jego wybranką jest 39-letnia Marzena Chełmińska, prężna przedsiębiorczyni z Radomia. Świeżo upieczona żona piosenkarza kandydowała do rady miejskiej z ramienia Platformy Obywatelskiej w okręgu radomskim. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu oraz członkiem stowarzyszenia Czarni Radom, a także aktywną działaczką w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Polskich. Od 18 lat prowadzi firmę, w której zarządza dużym zespołem ludzi – czytamy w Fakcie.

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Norbiego była Julia Dudziuk, z która doczekał się 16-letniej obecnie córki Igi. Marzena Chełmińska wychowuje zaś 17-letnią córkę z poprzedniego związku.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona

Biografia Norbiego

Norbi, właściwie Norbert Dudziuk (ur. 2 maja 1972 w Ostródzie) – polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny[1].

Pracował m.in. w Radiu Olsztyn czy w TVP Olsztyn[1]. W 1997 roku debiutancki album Norbiego „Samertajm” zdobył muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku[2] oraz był nominowany do tytułu Fonograficzny debiut roku[2]. Prowadził również teleturnieje Fabryka gry, No to gramy! i Salon gier, emitowane na antenie telewizji TVN i TVN Gra[1]. Jest także jednym z bohaterów książki „Odnaleźć dobro” autorstwa Marzanny Graff-Oszczepalińskiej[3].

W 2007 roku zespół Wet Fingers wykonał remix przeboju „Kobiety są gorące”, do którego nakręcono teledysk[4]. W 2011 roku Norbi wziął udział w nagraniu utworu „Mazurski cud”[5] powstałego w ramach akcji „Mazury Cud Natury”, promującego region Mazur[6]. Autor kompozycji Krzysztof „Dżawor” Jaworski znany z występów w grupie Harlem zaprosił do nagrań także innych artystów związanych z regionem w tym: Janusza Panasewicza z Lady Pank, Ryszarda Rynkowskiego, Piotra „Petera” Wiwczarka z Vader oraz Pawła „Draka” Grzegorczyka z zespołu Hunter[6].

W styczniu 2013 roku wystąpił gościnnie w utworze „Wiem, że Ciebie chcę” grupy Coolers[7][8].

Od 6-20 marca 2015 brał udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami[9]. Odpadł w trzecim odcinku, zajmując 10. miejsce[9]. Jego partnerką taneczną była Nina Tyrka[9].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 390 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *