Norbi i jego żona starają się o dziecko


Norbi i ChelminskaNorbi (44 l.) zdradził, że od kilku miesięcy on i jego ukochana, Marzena (39 l.) bezskutecznie starają się o potomstwo. Mają nadzieję, że wymodlą dziecko w Rzymie!
Piosenkarz w marcu tego roku po raz trzeci się ożenił. Jego wybranką jest pochodząca z Radomia bizneswoman Marzena. To dla niej zostawił drugą żonę, Marlenę.
Choć oboje mają nastoletnie córki z poprzednich związków, zadeklarowali, że marzą o wspólnym dziecku.
Tuż przed podróżą poślubną na Kubę Norbert Dudziuk zdradził w jednym z wywiadów, że „może tam się uda”. Niestety, ukochana wokalisty nadal nie zaszła w ciążę.
Para wpadła więc na pomysł, że pojadą do Rzymu z nadzieją, że być może uda im się wymodlić potomstwo!
„Wyjeżdżamy w pierwszy dzień świąt. Spędzimy tam dwa dni. Być może Rzym nam pomoże w staraniach o dziecko. Będziemy blisko papieża, pójdziemy do bazyliki św. Piotra” – zdradza swoje plany Norbi w rozmowie z „Faktem”.
Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki!
źródło: pomponik.pl
tagi: Chełmińska
Biografia Norbiego
Norbi, właściwie Norbert Dudziuk (ur. 2 maja 1972 w Ostródzie) – polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny[1].
Pracował m.in. w Radiu Olsztyn czy w TVP Olsztyn[1]. W 1997 roku debiutancki album Norbiego „Samertajm” zdobył muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku[2] oraz był nominowany do tytułu Fonograficzny debiut roku[2]. Prowadził również teleturnieje Fabryka gry, No to gramy! i Salon gier, emitowane na antenie telewizji TVN i TVN Gra[1]. Jest także jednym z bohaterów książki „Odnaleźć dobro” autorstwa Marzanny Graff-Oszczepalińskiej[3].
W 2007 roku zespół Wet Fingers wykonał remix przeboju „Kobiety są gorące”, do którego nakręcono teledysk[4]. W 2011 roku Norbi wziął udział w nagraniu utworu „Mazurski cud”[5] powstałego w ramach akcji „Mazury Cud Natury”, promującego region Mazur[6]. Autor kompozycji Krzysztof „Dżawor” Jaworski znany z występów w grupie Harlem zaprosił do nagrań także innych artystów związanych z regionem w tym: Janusza Panasewicza z Lady Pank, Ryszarda Rynkowskiego, Piotra „Petera” Wiwczarka z Vader oraz Pawła „Draka” Grzegorczyka z zespołu Hunter[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz