Nicole Richie i jej mąż chcą się rozwieść?


Madden RichieZagraniczne media plotkują na temat kryzysu w małżeństwie Nicole Richie (35 l.) i Joela Maddena (47 l.).

Celebrytka i wokalista zespołu Good Charlotte są małżeństwem od sześciu lat. Choć wielu uważa, że są dla siebie stworzeni, w związku pary nie brakuje kłótni i starć, a także kryzysów. Przez to media już wielokrotnie spekulowały na temat końca ich małżeństwa.

Czyżby znów w ich związku nie działo się najlepiej? Tak twierdzi portal Radard Online, który dowiedział się, że adoptowana córka Lionela Richiego ma już dość flirtów swojego męża!

Celebrytka ponoć poważnie myśli o złożeniu papierów rozwodowych. Powstrzymuje ją jednak fakt, że mają dwoje małych dzieci i za wszelką cenę chciałaby, żeby wychowywały się w pełnej rodzinie.

Co ciekawe, doniesieniom o poważnym kryzysie w ich związku przeczy jeden z ostatnich postów na Instagramie Joela Maddena, który zamieścił w dniu ich 6. rocznicy ślubu i który opatrzył wymownymi serduszkami.

Oby tabloid mylił się i para była ze sobą jak najdłużej!
źródło: pomponik.pl

Biografia Joela

Joel Reuben Madden, “Sick boy”, właśc. Joel Ryan Rueben Combs (ur. 11 marca 1979 w Waldorf w stanie Maryland[1]) – amerykański muzyk poppunkowy, wokalista zespołu Good Charlotte, wegetarianin. Ma brata bliźniaka Benji’ego.

Gdy Madden był dzieckiem, jego rodzinę opuścił ojciec. Pod wpływem tego wydarzenia napisał później piosenkę “Emotionless”. W wieku 15 lat zamieszkał z bratem u ciotki z powodu złych warunków materialnych. W szkole Madden był dręczony psychicznie i fizycznie.

W 1996 roku wspólnie z Benji’m stworzył zespół Good Charlotte. Pełni funkcję głównego wokalisty zespołu oraz okazjonalnie czwartego gitarzysty.

Kolekcjonuje krzyże, posiada liczne tatuaże.

W listopadzie 2006 roku, po dwóch i pół roku bycia razem, zerwał z Hilary Duff. Obecnie jest z Nicole Richie, z którą ma córkę Harlow Winter Kate Madden, urodzoną 11 stycznia 2008 roku w Los Angeles, oraz syna Sparrowa Jamesa Midnighta Maddena, który przyszedł na świat 9 września 2009 roku. Joel i Nicole pobrali się 11 grudnia 2010 roku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Nicole

Nicole Richie (właściwie Nicole Camille Escovedo, ur. 21 września 1981 w Berkeley, w Kalifornii), piosenkarka i aktorka amerykańska.

Edukacja
Nicole jako dziecko uczyła się grać na wiolonczeli, gitarze, skrzypcach i pianinie. W 1985 roku zaczęła edukację w prestiżowej szkole The Buckley, gdzie poznała takie sławy jak Paris Hilton czy Kimberly Stewart. Następnie uczęszczała do Montclar College Preparatory School oraz University of Arizona, gdzie studiowała sztukę i media.

Rodzina
Jej biologicznymi rodzicami są były członek zespołu grającego z Lionelem Richie – Peter Escovedo oraz asystentka Lionela. Nicole w wieku trzech lat została nieformalnie adoptowana przez Lionela Richie i jego żonę Brendę Harvey-Richie. Sześć lat później adopcja została sformalizowana. Nicole do tej pory utrzymuje kontakty z biologiczną matką. Jej ojcem chrzestnym był Michael Jackson.

Życie
W 2003 roku Richie została aresztowana za posiadanie narkotyków (heroiny) i jazdę samochodem z nieważnym prawem jazdy. W tym samym roku telewizja Fox wyprodukowała program typu reality show The Simple Life z udziałem Nicole i jej ówczesnej przyjaciółki Paris Hilton. W 2006 roku została wydana książka obyczajowa autorstwa Nicole Richie The Truth About Diamonds, występują w niej wątki zaczerpnięte z życia Richie. W 2007 roku została skazana na więzienie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 172 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *