Nicole Kidman i jej mąż zastanawiają się nad adopcją?


Nicole Kidman i Keith Urban znów zostaną rodzicami? Podobno chcą powiększyć rodzinę i zastanawiają się nad adopcją. Zagraniczne media donoszą, że będzie to chłopiec z Indii.
Kidman ma już dwójkę adoptowanych dzieci – syna Connora i córkę Isabellę. Z Urbanem ma też dwie małe córeczki – 8-letnią Sunday Rose i 5-letnią Faith Margaret. Jak poinformował magazyn „Woman’s Day”, aktorka wraz z mężem, Keithem zastanawiają się nad adopcją kolejnego dziecka. Prasa donosi, że ma to być chłopiec z Indii (w podobnej sytuacji była bohaterka Kidman w jej ostatnim filmie „Lion”). – Zwierzyła się przyjaciołom, że rozpoczęli już proces adopcyjny – mówiło źródło magazynu. Przedstawiciel Urbana jednak na łamach australijskiego „Daily Mail” nie potwierdził tych informacji.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Nicole
Nicole Mary Kidman (ur. 20 czerwca 1967 w Honolulu) – australijska aktorka i piosenkarka urodzona w Stanach Zjednoczonych, laureatka Oscara za rolę Virginii Woolf w filmie Godziny.
Urodziła się w Honolulu, gdzie jej ojciec, Anthony DavidKidman, Australijczyk o szkockich korzeniach[1], prowadził badania nad rakiem. Matka Janelle Ann (z domu Glenny), pochodzenia irlandzkiego[2] była instruktorem pielęgniarstwa. Do czwartego roku życia mieszkała w Stanach Zjednoczonych, potem przeprowadziła się z rodzicami do Sydney w Australii. Zaczęła brać lekcje baletu i aktorstwa w wieku trzech lat. Kształciła się w St. Martin’s Youth Theater, Australian Theater for Young People i Philip Street Theater.
Kidman przerwała naukę w North Sydney High School, kiedy jej matka zachorowała na raka piersi. Po powrocie matki do zdrowia kontynuowała naukę aktorstwa.
Pierwszego męża, Toma Cruise’a, poznała na planie filmu Szybki jak błyskawica. Poślubiła go w wigilię Bożego Narodzenia 1990 w Telluride w stanie Kolorado. Informacje o ślubie były utrzymywane w tajemnicy.
Nicole Kidman wraz z Tomem Cruise’em zaadoptowała dwoje dzieci – Isabellę (ur. 1992) i Connora Antony’ego (ur. 1995). W czasie małżeństwa mieszkali w Los Angeles, Australii, Kolorado i Nowym Jorku. Pod koniec 2002 roku Kidman i Cruise rozwiedli się.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Keitha
Keith Lionel Urban (ur. 26 października 1967 w Whangarei w Nowej Zelandii) – australijski piosenkarz country, gitarzysta, zdobywca dwóch nagród Grammy, który sukcesy komercyjne odniósł głównie w Stanach Zjednoczonych.
Dorastał w Australii, niedaleko Brisbane. Jego rodzice byli miłośnikami kultury amerykańskiej, zwłaszcza właśnie muzyki country. W wieku sześciu lat zaczął grać na gitarze, w wieku lat ośmiu dał pierwszy koncert. W 1992 roku opuścił Australię, by w Stanach Zjednoczonych, na większym rynku, zaprezentować swą muzykę. Po kilku latach w drodze, koncertowaniu bez większego rozgłosu, podpisał kontrakt z Capitol Records. Nastąpiły wielkie sukcesy, trzy albumy solowe, które wydał sprzedano w 5 milionach egzemplarzy w trzech tylko krajach: USA, Kanadzie i Australii. W 2002 roku wydał album Golden Road (zawiera przeboje Somebody Like You, Song for Dad…), w 2004 roku Be Here (znany singiel Days Go By).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz