Nicky Hilton i James Rothschild wzięli ślub


Hilton-RothschildNajsłynniejszą „dziedziczką” fortuny Hiltonów jest pierwsza „nowoczesna” celebrytka, Paris Hilton. W jej cieniu od lat żyje młodsza siostra, Nicky. Przedstawiana jest jako „bisneswoman, projektantka i modelka”, chociaż oczywiście nigdy nie musiała pracować. Teraz jeszcze bardziej podniosła swój status – wychodząc za mąż za Jamesa Rothschilda, członka jednej z najbogatszych rodzin świata i dziedzica fortuny wielopokoleniowego konsorcjum bankowego.

Ślub odbył się w Pałacu Kensington w Londynie – możliwe było to nie tylko dzięki ogromnej fortunie małżonków, ale także za sprawą dziadka pana młodego, którego dziadek, Wiktor, nosił tytuł angielskiego barona. Amerykańskiej celebrytce bez wątpienia zależało na „królewskiej” oprawie ślubu – wystąpiła bowiem w sukni Valentino bardzo podobnej do tej, w której za księcia Willama wychodziła Kate Middleton. Kosztowała 75 tysięcy dolarów, czyli około 300 tysięcy złotych. Do ołtarza prowadził ją ojciec, Richard.

Na uroczystość zaproszono kilkadziesiąt osób – wśród nich oczywiście siostrę panny młodej, Paris, ich mamę, Kathy, a także Chelsea Clinton i Katy Beckinsale.

Hilton-Rothschild slub
źródło: pudelek.pl

Biografia Nicky

Nicholai „Nicky” Olivia Hilton (ur. 5 października 1983) – amerykańska modelka, projektantka mody, aktorka i dziedziczka części sieci hoteli Hilton, a także około 5-15% fortuny jej ojca.

Rodzina
Nicky Hilton urodziła się 5 października 1983 roku w Nowym Jorku. Nicky jest drugim z czworga dzieci Richarda Hiltona i Kathy Richards. Jej siostrą jest Paris Hilton, a bracia to Barron Nicholas Hilton i Conrad Hughes Hilton.

Edukacja
Nicky w 1987 roku rozpoczęła edukacje w prestiżowej szkole The Buckley w Sherman Okasa w Kalifornii. Również tam do szkoły chodziła jej siostra Paris Hilton jak i Nicole Richie i Kimberly Stewart po przeprowadzce do Nowego Jorku uczyła się w szkole High School: Convent of the Sacred Heart na Manhattanie, do której również uczęszczała Lady Gaga.

Kariera
Razem ze swoją starszą siostrą Paris zaczęła pojawiać się na przyjęciach w celu zwrócenia na siebie uwagi. Razem z nią pracowała również jako modelka w agencji modelek Trumpa. Potem zdecydowała się jednak na pracę jako reporterka w stacji telewizyjnej E!

Projektantka mody
W 2004 roku Nicky Hilton wypuściła na rynek własną linię odzieżową – Chick by Nicky Hilton. W 2002-2005 projektowała torebki dla japońskiej marki Samantha Thavasa. W 2007 wypuściła kolekcje ubrań nazwaną Nicholai, którą wystawiła podczas New York Fashion Week. W 2008 zaprezentowała kolekcję ubrań podczas Tygodnia Mody Mercedes-Benz.

Życie prywatne
15 sierpnia 2004 roku, Nicky Hilton poślubiła Todda Andrew Meistera, biznesmena z Manhattanu, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie 3 miesiące – do 9 listopada 2004. Nicky była także związana z Davidem Katzenbergiem, w latach 2007-2011.

10 lipca 2015 odbył się jej ślub z Jamesem Rothschildem. Ceremonia odbyła się w oranżerii Pałacu Kensington[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 63 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)