Nicki Minaj i Kenneth Petty wzięli potajemny ślub


Nicki Minaj (36 l.) i jej ukochany Kenneth Petty (41 l.) pobrali się w tajemnicy! Ostatnio media żyły ślubem Jennifer Lawrence, który był zorganizowany z prawdziwą pompą.

Okazuje się, że dwa dni po niej „tak” powiedziała również Nicki Minaj. Jej uroczystość jednak była dużo skromniejsza i zjawili się na niej jedynie najbliżsi.

Być może nawet nikt by się o tym fakcie nie dowiedział, gdyby nie jej post, który gwiazda zamieściła na Instagramie.

Krótkie wideo przedstawia prezentację gadżetów z napisami „Panna młoda” i „Pan młody”.

W opisie z kolei zamieściła datę uroczystości oraz podpisała się podwójnym nazwiskiem.

Gratulujemy


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Nicki

Onika Tanya Maraj (ur. 8 grudnia 1982 w Trynidadzie i Tobago), znana też jako Nicki Minaj – raperka, piosenkarka, autorka tekstów piosenek, modelka i aktorka[1][2][3]. Zdobyła uznanie, wydając od 2007 do 2009 mixtape’y, a później podpisując kontrakt z wytwórnią Young Money Entertainment w 2009.

Wydała cztery albumy studyjne: Pink Friday (2010), Pink Friday: Roman Reloaded (2012), The Pinkprint (2014) i Queen (2018). Z pierwszymi trzema płytami dotarła do pierwszego miejsca notowania Billboard 200. W 2010 została pierwszą solową artystką, której siedem singli było równocześnie notowanych na liście Billboard Hot 100. Od początku kariery sprzedała ponad 20 mln singli na świecie jako solistka, 60 mln jako gość, i 5 mln albumów[4][5]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *