Natalia Szroeder i jej chłopak zamieszkali razem?


Choć do tej pory oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, zdjęcia raczej nie pozostawiają wątpliwości. Okazuje się, że związek Natalii Szroeder (23 l.) i Kuby Grabowskiego vel. Quebonafide (27 l.) robi się coraz poważniejszy!
O ich związku huczy od kilku miesięcy. Sprawa jest dość świeża, bo podobno Szroeder i Grabowski znany pod pseudonimem Quebonafide są razem mniej więcej od pół roku.
Sami zainteresowani do tej pory publicznie nie wypowiedzieli się na temat relacji, jaka ich połączyła. Nie ma również wspólnych fotek w mediach społecznościowych. Są za to zdjęcia zrobione przez fotoreporterów. I nie pozostawiają raczej wątpliwości, co połączyło tych dwoje…
Wspólnie przechadzali się po Sopocie, a podczas spaceru nie szczędzili sobie czułości. Wszystko uwiecznili paparazzi.
Teraz okazuje się, że związek wokalistki i rapera robi się coraz poważniejszy. Ponoć zamieszkali razem, a to nie wszystko! Jak przekonuje informator „Party”, mają też w planach coś innego.
„Natalia i Kuba coraz poważniej myślą, żeby zrobić wspólny projekt muzyczny” – opowiada znajomy pary.
Jesteście ciekawi efektu ich współpracy?

źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Natalii
Natalia Szroeder (ur. 20 kwietnia 1995 w Bytowie) – polska piosenkarka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna.
Urodziła się w Bytowie[1]. Wychowała się w pomorskiej wsi Parchowo, w rodzinie o tradycjach muzycznych[2]. Matka piosenkarki, Joanna, występuje w zespole ludowym Modraki, którego założycielem był jej dziadek, Waldemar Kapiszka[2]. Jej ojciec Jaromir jest założycielem teatru Dialogus, w którym Szroeder występowała, gdy miała 10 lat[3]. Troje jej rodzeństwa (siostra Marcelina oraz bracia Stanisław i Melchior) tworzy zespół Rusland Trio[2].
W dzieciństwie wystąpiła w audycji programu Od przedszkola do Opola w TVP1[2].
W 2011 została laureatką jednego z odcinków Szansa na sukces, w którym zaśpiewała utwór „Cicha woda” z repertuaru Maryli Rodowicz[4]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Kubie
Quebonafide, właśc. Kuba Grabowski (ur. 7 lipca 1991 w Ciechanowie)[1][2][3] – polski raper, piosenkarz, autor tekstów i piłkarz klubu „KTS Weszło”. Członek duetów Yochimu oraz Taconafide. Prowadzi także solową działalność artystyczną.
Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Czesław Mozil, Dawid Podsiadło, Pawbeats, KRS-One, Alcomindz Mafia, Taco Hemingway, Ten Typ Mes czy KęKę.
27 marca 2015 wydał swój pierwszy oficjalny album studyjny, zatytułowany Ezoteryka[4], który osiągnął sukces komercyjny, docierając do 1. miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS i sprzedając się w 30 tys. egzemplarzy, za co zdobył status platynowej płyty[5]. 9 czerwca 2017 premierę miał jego drugi album studyjny, zatytułowany Egzotyka[6]. Płyta odniosła większy sukces niż poprzedni album debiutując na 1. miejscu listy OLiS i w przedsprzedaży sprzedała się w 30 tys. sztuk, ostatecznie rozchodząc w ponad 60 tys. egzemplarzy zdobywając podwójnie platynową płytę i stając się najlepiej sprzedającym albumem w Polsce w 2017[6][7][8]. W 2018 album Egzotyka został nominowany do nagrody Bestsellerów Empiku w kategorii Muzyka polska[9]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz