Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski


siwiec-raduszewskiNatalia i Mariusz ślub wzięli dwa miesiące temu w Las Vegas. Wybrali kaplice, w której przed laty przysięgę złożyła Angelina Jolie.
Jednak z prawnego punktu widzenia w Polsce ich ślub jest nieważny. Co ciekawe Raduszewski już raz był żonaty.

„Od rana piliśmy szampana na pool party w klubie Marquee. O 18 pojechaliśmy do urzędu stanu cywilnego podpisać kontrakt małżeński. Później limuzyna i śliczna kapliczka Little Church on the west… Ta sama, w której swój pierwszy ślub brała Angelina Jolie. Ceremonia zostanie w mojej pamięci na zawsze, również dzięki wzruszającej przemowie pastora. Później sesja i powrót do… kasyna w hotelu Cosmopolitan oraz Belaggio.”

Natalia o Mariuszu
Najbardziej lubię w Mariuszu:
„Fantazję, kreatywność i nieprzeciętne poczucie humoru, wytrwałość w dążeniu do celu, dokładność, opiekuńczość, to, że jest mixem wszystkiego, co najlepsze i najgorsze zarazem i chyba dlatego wciąż tak bardzo mnie do niego ciągnie. Jest moim małym psychopatą ze szklana kulą w oczach. Przewiduje większość wydarzeń…”

Najbardziej mnie wkurza w Mariuszu…
„To, że zna mnie lepiej niż ja samą siebie, jest zbyt dokładny i czasami przesadza z gadaniem. Nie lubię, kiedy budzi mnie bardzo wcześnie rano, bo szkoda mu życia na spanie, a ja jestem śpiochem.”

Czym Cię Mariusz ujął?
„Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia. Tylko w taką zresztą wierzę… Magiczne oczy, piękne białe zęby, tajemnicze spojrzenie i jeszcze bardziej zaskakujący żart sytuacyjny… Zwariowałam na jego punkcie.”
źródło: plotek.pl

Natalia Siwiec swojego męża, Mariusza, poznała w 2002 roku, podczas wyborów Miss Bałtyku. Był on wtedy zawodowym piłkarzem – co więcej reprezentował Polskę w grze w piłkę nożną na plaży (beach soccer).

Biografia Natalii
Natalia Siwiec (ur. 1 sierpnia 1983 r. w Boguszowie-Gorcach[1]) – polska fotomodelka.
Pracę jako fotomodelka rozpoczęła od rozbieranych sesji. W 2005 r. podczas wyborów Miss Bikini of The Universe w Chinach zdobyła tytuły Miss Bikini Of China Gate oraz Miss Photo[2]. W 2006 roku będąc w związku z Damianem Gorawskim[3] wystąpiła w sesji dla magazynu CKM, później jej zdjęcia znalazły się w polskiej edycji „Playboya, Maximie (Niemcy), Esquire (Turcja), Playboyu (Brazylia), FHM (Rumunia), Estetica (Polska). W wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej 2006 (Durban) zdobyła tytuł „The best body”. Wystąpiła także w teledysku zespołu Trzeci wymiar „Trójwymiarowy biznes”, a w 2008 roku w teledysku „Superlover” zespołu Groovebusterz. W 2012 roku zaistniała na polskich portalach plotkarskich jako miss Euro. Znana jest w mediach z przejścia licznych operacji plastycznych.[4][5] W 2012 roku znalazła się na okładce polskiej edycji Playboya[6]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)