Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski zostali rodzicami


siwiec-raduszewskiNatalia Siwiec została mamą w poniedziałek, 21 sierpnia. Na świat przyszło pierwsze dziecko Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Niedawno Natalia wyprawiła baby shower na wzór Anny Lewandowskiej, a pod koniec sierpnia urodziła. Córkę czy syna? Jak przebiegł poród i jak czuje się Siwiec? Mamy wszystkie informacje!
Natalia urodziła! Córkę czy syna? Córkę! W poniedziałek, 21 sierpnia, Siwiec i Raduszewski zostali rodzicami. Mariusz, mąż Natalii, ma już syna z poprzedniego związku. Nastoletni Mateusz Raduszewski ma świetny kontakt z Siwiec. Razem z ojcem i jego żoną jeździ na wakacje i podróżuje po całym świecie. A teraz ma przyrodnią siostrę. Jak dostała na imię córka Mariusza i Natalii? Już wiadomo! Nie jest to typowe polskie imię, ale identycznie nazywa się córka Kate Rozz, modelki i byłej żony Piotra Adamczyka, a także córka Magdaleny Mielcarz i Adriana Ashkenazy’ego. Zgadliście?
– W poniedziałek Natalia urodziła córeczkę, ma na imię Mia. Obie z Natalią czują się dobrze, jesteśmy szczęśliwi – powiedział serwisowi Pudelek.pl Raduszewski.
Ciąża Siwiec (34) była długo ukrywana w sekrecie. Gwiazda poinformowała media, że spodziewa się dziecka, zakładając w maju na galę Gwiazdy Plejady dopasowaną białą suknię, która podkreśliła jej brzuszek. Jak dotąd Natalia nie udzieliła żadnego wywiadu dotyczącego ciąży czy macierzyństwa, w przeciwieństwie do wielu innych polskich gwiazd nie pokazywała też ciążowego brzucha na Instagramie. Wiele osób ją za to krytykowało, zarzucając, że Siwiec wstydziła się ciąży. Nic bardziej mylnego! Natalia chciała po prostu tę bardzo prywatną kwestię zachować dla siebie – i miała do tego pełne prawo. Siwiec podzieliła się za to zdjęciami z wystawnego Baby Shower.
Tymczasem czekamy na pierwsze zdjęcie Mii, córki Natalii i Mariusza. Ciekawe, czy córka pary odziedziczy urodę po pięknej mamie.
źródło: gala.pl
Biografia Natalii
Natalia Siwiec (ur. 1 sierpnia 1983 w Wałbrzychu[2]) – polska modelka, aktorka i celebrytka, okrzyknięta „Miss Euro 2012”.
W 2002 roku została Miss Bałtyku w konkursie organizowanym w Rewalu[3], w kolejnym roku zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska, a w 2005 roku reprezentowała Polskę w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach, gdzie zdobyła tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto[4]. W 2006 roku reprezentowała Polskę w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej i zdobyła tam tytuł „The Best Body”[4].
Szerszą popularność zyskała w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”[5][6]. Zagraniczne media nazwały ją „Polską Larissą Riquelme”[7].
W grudniu 2013 roku w opublikowanym przez Google Zeitgeist rankingu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie Natalia Siwiec uplasowała się na 5. miejscu w kategorii najbardziej popularnych polskich celebrytów[8]. W 2015 roku została laureatką nagrody Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015 w kategorii Premier Klaponii[9][10].
Sesje zdjęciowe
CKM (Polska – lipiec 2006, marzec 2013)[11][12]
Esquire (Turcja)[4]
FHM (Francja – sierpień 2012)[12]
Loaded Magazine (Wielka Brytania – 2013)[13]
Maxim (Niemcy)[4]
Playboy (Polska – sierpień 2012, Węgry – wrzesień 2012, Słowenia – listopad 2012, Ukraina – grudzień 2012, Brazylia – listopad 2013)[12]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz