Natalia Kukulska i jej mąż powitali kolejne dziecko


kukulska-dabrowkaNatalia Kukulska (40 l.) 5 stycznia powitała na świecie trzecie dziecko – córkę Laurę.

Piosenkarka radosną nowiną pochwaliła się na Facebooku, pisząc, że dziewczynka przyszła na świat o 9.40, mierzy 52 cm i waży 3 220 gram.

Wokalistka rodziła w warszawskim szpitalu św. Zofii. Na jej Facebooku możemy usłyszeć już małą Laurę!

Matką chrzestną dziewczynki zostanie prawdopodobnie Ola Kwaśniewska, z którą Kukulska przyjaźni się od lat. Ich bliska relacja zaczęła się od wywiadu, który dla jednego z magazynów przeprowadziła córka byłego prezydenta. Szybko okazało się, że panie wiele łączy.

Przypomnijmy, że Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka są już rodzicami 16-letniego Jasia i 11-letniej Anny.

Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl

Biografia Natalii

Natalia Maria Kukulska (ur. 3 marca 1976 w Warszawie[1]) – polska piosenkarka, autorka tekstów i producent muzyczny. Córka piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[2].

Natalia Kukulska zadebiutowała w 1986 roku albumem pt. Natalia, który zawierał piosenki skierowane do dzieci. Na wydawnictwie ukazała się kompozycja „Puszek-okruszek”, która cieszyła się znaczną popularnością w Polsce. Kolejne płyty z okresu dzieciństwa piosenkarki, to Bajki Natalki z 1987 roku i wydane cztery lata później Najpiękniejsze kolędy. W 1996 roku w wieku dziewiętnastu lat wokalistka wydała album zatytułowany Światło. Płyta stylistycznie nawiązująca do nurtu soul, pop i R&B spotkała się z pozytywnym przyjęciem publiczności i uzyskała status złotej płyty.

W latach późniejszych piosenkarka wydała pięć albumów studyjnych, z których trzy uzyskały status złotej, a jeden status platynowej płyty. Te produkcje Kukulskiej spotykały się z niejednoznacznym przyjęciem ze strony krytyków muzycznych. W 1997, 2001 i 2008 roku piosenkarka uzyskała nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. 18 maja 2010 roku ukazał się album CoMix, który Kukulska zrealizowała z mężem Michałem Dąbrówką – instrumentalistą i muzykiem sesyjnym.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Michała

Michał Dąbrówka (ur. 13 lutego 1972 w Warszawie[1]) – polski perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor i aranżer. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[2].

Pochodzi z Łaskarzewa. Ukończył szkoły muzyczne I i II stopnia w klasie perkusji. W latach 1991-1994 współpracował z orkiestrą Janusza Stokłosy m.in. przy oprawie muzycznej musicalu Metro. Na liście artystów, z którymi współpracował lub współpracuje, znajdują się m.in. Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Wojtek Olszak, Wojtek Pilichowski, Michał Grymuza, Michał Urbaniak, Krzysztof Ścierański, Marek Bałata, Michael Sagmeister, Robert Chojnacki, Andrzej Krzywy, Robert Janson, zespoły Woobie Doobie, Virgin, Kukla Band, Orkiestra Adama Sztaby.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 47 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *