Monika Mrozowska i jej partner się rozstali?


mrozowska-jaworskiMonika Mrozowska (38 l.) po rozwodzie z Maciejem Szaciłło (38 l.), ułożyła sobie życie u boku Sebastiana Jaworskiego (39 l.). Wygląda jednak na to, że i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Aktorka znana z serialu „Rodzina zastępcza” w 2003 roku wyszła za Macieja, z którym doczekała się dwójki dzieci: Karoliny (15 l.) i Jagody (8 l.). Ku zaskoczeniu fanów para nagle rozstała się w 2012 roku w atmosferze skandalu.

Okazało się, że gwiazda porzuciła męża dla poznanego na planie „Dzień dobry TVN” operatora kamery – Sebastiana Jaworskiego. Wówczas wszystko potoczyło się błyskawicznie i to właśnie z nim celebrytka założyła nową rodzinę i w 2014 roku urodziła nowemu partnerowi syna Józefa.

Po burzy związanej ze zmianą życiowego partnera, która po pewnym czasie przycichła, mogło się wydawać, że Mrozowska jest szczęśliwa u boku Sebastiana. W 2017 roku mówiła nawet otwarcie o ślubie z nim.

Niestety obecnie w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące związku Moniki, który rzekomo ma chylić się ku upadkowi.

„Sebastian i Monika właściwie przestali spędzać ze sobą czas i każde z nich poszło własną drogą. Widują się tylko w sprawach związanych z ich synem, Józkiem. Między nimi nie ma zawiści czy wzajemnych pretensji. Szanują się i to co razem przeżyli. Potrafią się dogadać” – donosi źródło serwisu Pudelek.

Rozstanie nie jest jeszcze potwierdzone przez aktorkę, więc może istnieje szansa na uratowanie tej związku?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Monice

Monika Mrozowska (ur. 14 maja 1980 w Warszawie) – polska aktorka.

Ma młodszego o sześć lat brata Tomasza. W dzieciństwie przez siedem lat śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Ukończyła studium ceramiki oraz studia pedagogiczne.

W 1999 roku, mając 19 lat, rozpoczęła pracę na planie serialu Rodzina zastępcza, emitowanego w telewizji Polsat, gdzie przez następnych dziesięć lat regularnie wcielała się w postać Majki, najstarszej córki Kwiatkowskich. Rola ta przyniosła jej ogólnopolską popularność.

W 2004 roku, wraz z Misheel Jargalsaikhan, Aleksandrą Szwed, Aleksandrem Ihnatowiczem i Sergiuszem Żymełką otrzymała Nagrodę Specjalną Fundacji Polsat Złote serce.

Dwukrotnie brała udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”: w październiku 2004[1] i listopadzie 2008 roku[2].

Jesienią 2008 występowała w czwartej edycji programu Jak oni śpiewają, emitowanego w Polsacie. Zajęła 9. miejsce. Wiosną 2015 wzięła udział w pierwszej edycji polsatowskiego programu Celebrity Splash!, jednak nie przeszła odcinka eliminacyjnego[3]. Rok później brała udział w pierwszej edycji reality show TVN Agent – Gwiazdy. Zajęła 5. miejsce, odpadając w dziewiątym odcinku. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o serialu rodzina zastępcza

Rodzina zastępcza – polski serial obyczajowo-komediowy emitowany przez telewizję Polsat od 23 lutego 1999 roku do 4 stycznia 2004 roku, a Rodzina zastępcza plus od 7 marca 2004 roku od 20 grudnia 2009 roku. Jest to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali – łącznie wyemitowano 329 odcinków w 18 seriach.

W czołówce serialu i przy napisach końcowych wykorzystano piosenkę pt. Tkanina, do której tekst napisał Jacek Cygan, a muzykę skomponował Seweryn Krajewski, który także zaśpiewał ten utwór. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 45 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *