Monika Mrozowska i jej chłopak: ślub coraz bliżej


mrozowska-jaworskiMonika Mrozowska (37 l.) znalazła receptę na życie, o jakim marzyła. Spełnia się już nie tylko jako aktorka, ale jako kucharka, pisarka, matka i narzeczona. Wkrótce też zostanie żoną i zdradziła jaki pomysł ma na zbliżające się wesele!
Mówi o sobie, że ma charakterek! Jest konkretna, zdecydowana, twardo stąpa po ziemi.
„Nie lubię rozlazłości, braku zdecydowania, dzielenia włosa na czworo. Nawet, jeśli zdarzają mi się momenty zniechęcenia, szybko staję do pionu” – mówi o sobie zdecydowanie Monika.
Marzyła kiedyś, że zostanie aktorką. Marzenie nie było na wyrost, miała talent, wygrała zdjęcia próbne do roli Majki w serialu „Rodzina zastępcza”. Na fali tego sukcesu, stanęła do egzaminów do warszawskiej szkoły teatralnej, ale nie została przyjęta.
Skończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku pedagogiczno-plastycznym oraz studium ceramiczne, przez jakiś czas prowadziła z Maciejem Szaciłło, wówczas swoim mężem, firmę zajmującą się produkcją ceramiczną.
Ale dopiero sztuka kulinarna i to w wersji wegetariańskiej okazała się pasją, na której Mrozowska buduje przyszłość. Nie tylko wśród wegetarian uchodzi już za eksperta. Jest zapraszana na pokazy, organizuje warsztaty gotowania. Pisze książki.
Z dietetyczką Katarzyną Błażejewską-Stuhr napisała poradnik „Uczta dla dwojga. Zdrowa dieta dla mamy i dziecka”. I już pracuje nad kolejnymi – o żywieniu niemowląt i małych dzieci i drugą – o kuchni ekologicznej.
Monika udowodniła sobie i innym, że świat nie kończy się na aktorstwie, można znaleźć inną drogę, albo jedno z drugim godzić. Jest także mamą na pełen etat, a w rodzicielskich i domowych obowiązkach pomaga jej chłopak Sebastian Jaworski, który także przy okazji jest pierwszym degustatorem szykowanych przez Mrozowską potraw.
Jakie menu przygotują na swoje wesele? Pani Monika zapewnia, że ślub coraz bliżej, wesele będzie raczej skromne, ale z pewnością znajdą się na nim przepisy z jej wegetariańskich książek!
źródło: pomponik.pl
Biografia Sebastiana
Sebastian Jaworski (ur. 10 lutego 1979 w Strzelinie) – polski operator filmowo-reklamowy. Reżyserował również seriale, teledyski oraz filmy krótkometrażowe.
Seriale
Klan (1999-2005)
Kochaj mnie kochaj (2006)
Kopciuszek (2006)
Dwie strony medalu (2007)
Egzamin z życia (2007)
Tylko miłość (2007)
Faceci do wzięcia (2007)
Ranczo (2007)
Brzydula (2008-2009)
Dom nad rozlewiskiem (2010)
Życie nad rozlewiskiem (2011)
Wiadomości z drugiej ręki (2011)
Galeria (2011-2012)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Moniki
Monika Mrozowska (ur. 14 maja 1980 w Warszawie) – polska aktorka.
W dzieciństwie śpiewała w popularnym zespole dziecięcym Fasolki. W 1999 roku, mając 19 lat, rozpoczęła pracę na planie serialu Rodzina zastępcza, emitowanego w telewizji Polsat, gdzie przez następnych dziesięć lat regularnie wcielała się w postać Majki, najstarszej córki Kwiatkowskich. Rola ta przyniosła jej ogólnopolską popularność.
W 2004 roku razem z Misheel Jargalsaikhan, Aleksandrą Szwed, Aleksandrem Ihnatowiczem i Sergiuszem Żymełką otrzymała Nagrodę Specjalną Fundacji Polsat Złote serce.
Dwukrotnie brała udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy: w październiku 2004[2] i listopadzie 2008 roku[3].
Jesienią 2008 występowała w czwartej edycji programu Jak oni śpiewają. Zajęła 9. miejsce. Wiosną 2015 wzięła udział w pierwszej edycji programu Celebrity Splash!, jednak nie przeszła odcinka eliminacyjnego[4]. Rok później brała udział w pierwszej edycji reality show Agent – Gwiazdy. Zajęła 5. miejsce, odpadając w dziewiątym odcinku.
Jest wegetarianką[5][6]. Ma dwie córki: Karolinę (ur. w lipcu 2003), Jagodę (ur. 14 maja 2010[7]) oraz syna Józefa (ur. 27 sierpnia 2014[8]).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz