Monika Jagaciak i Branislav Jankic wzięli ślub?


Monika Jac Jagaciak, jedna z najlepszych polskich top modelek, wzięła ślub! Mężem Jagaciak został Branislav Jankic, znany serbski fotograf. Suknia ślubna Moniki była przepiękna – dziewczęca, elegancka, nieco w stylu boho. Gdzie i kiedy odbył się ślub Jagaciak i Jankica? Kto bawił się na weselu? Poznaj wszystkie szczegóły ślubu polskiej supermodelki!
Monika wyszła za mąż! Ślub Jagaciak odbył się w miniony weekend w Serbii, najprawdopodobniej w Belgradzie. Mąż polskiej modelki to serbski fotograf i artysta Branislav Jankic. Dopiero teraz do mediów przedostały się pierwsze zdjęcia ze ślubu Moniki i Branislava. Top modelce udało się długo zachować wszystko w tajemnicy! Na ślubie i weselu polskiej modelki i serbskiego fotografa nie zabrakło osób znanych. Do Serbii przylecieli m.in. szwedzka modelka Frida Gustavsson, siostra panny młodej, lekkoatletka Anna Jagaciak-Michalska, a także polski stylista Paweł Kędzierski. To właśnie dzięki zdjęciom, jakimi pochwalili się goście weselni Jagaciak i Jankica, wiemy, że ślub w ogóle się odbył. A także możemy zobaczyć, jak piękną suknię ślubną miała na sobie Monika! Jak na razie ani JAC, ani Branislav nie udostępnili żadnych zdjęć ze ślubu, ani nie potwierdzili, że są małżeństwem. Jednak dzięki TYM zdjęciom wiemy, że ich ślub to nie plotki!
Jagaciak ma 23 lata, więc jest o 10 lat młodsza od serbskiego fotografa Jankica. Branislav oświadczył się Monice rok temu, a w ostatni tydzień lipca para powiedziała sobie „tak”. Jagaciak poszła do ołtarza w klasycznej białej sukni ślubnej wykończonej koronką i w długim welonie. Całość lekko nawiązywała do modnego stylu boho, stylizacja była delikatna i bardzo dziewczęca. Jak ustalił serwis elle.pl, suknię ślubną Moniki zaprojektowała Polka, Kinga Malisz. Pan młody z kolei wystąpił w klasycznym czarnym garniturze, białej koszuli i z czarną muchą pod szyją. Oboje wyglądali wspaniale.
Monice i Branislavowi życzymy wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia!

źródło: gala.pl
Biografia Moniki
Monika Jagaciak lub JAC (ur. 15 stycznia 1994 w Poznaniu[2]) – polska modelka. Jest młodszą siostrą Anny – polskiej lekkoatletki[3][4][5].
Karierę rozpoczęła w 2007, kiedy to została twarzą marki Hermès. Niedługo potem pojawiła się na okładce magazynu Jalouse. W 2008 została zaproszona na australijski festiwal mody „Australian Fashion Week”, co wywołało kontrowersje w mediach australijskich związane z młodym wiekiem modelki. Z powodu licznych protestów organizatorzy festiwalu zdecydowali się umieścić w regulaminie zapis o tym, aby modele i modelki w nim występujące miały przynajmniej 16 lat[6][7].
W 2009 roku została modelką jesiennej kampanii Calvina Kleina[8][9][10]. W 2010 roku FashionTV ogłosił JAC najlepszą modelką sezonu[11]. Calvin Klein ponownie podpisał z nią kontrakt. W 2010 jako jedyna szesnastolatka na świecie zrobiła kampanię kosmetyczną Chanel. Jest jak dotąd najmłodszą topmodelką.
W 2010 wystąpiła w kampaniach dla Marca Jacobsa i Valentino. Dwukrotnie pracowała z Chanel przy reklamowaniu kosmetyków tej marki oraz na pokazie kolekcji na rok 2011. W tym samym roku pracowała dla Calvina Kleina i Alberty Ferretti, a także pojawiła się dwukrotnie na okładce magazynu Numero. W 2012 pojawiła się po raz pierwszy na okładce Vogue (edycja Chińska) pojawiła się również w krajowych edytorialach tego magazynu. Jej twarz znalazła się w edytorialach magazynów W, Numero, Interview, V.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz