Monika Goździalska i jej partner wzięli ślub


Monika Goździalska (38 l.) wzięła ślub w tajemnicy! Gdzie odbyła się uroczystość?

Celebrytka, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki programowi „Big Brother”, rozbieranym sesjom zdjęciowym, a także udziałowi w „MasterChefie”, właśnie zmieniła stan cywilny!

Goździalska i jej partner zorganizowali ceremonię zaślubin na… Malediwach!

Para pobrała się na plaży, w gronie jedynie najbliższych osób.

„Zawsze marzyłam o ślubie na plaży, przy zachodzie słońca, z dala od Polski. Mam szczęście mój partner marzył o podobnym, cichym i skromnym przyjęciu z najbliższymi. Przełom roku był idealną okazją do tego ważnego wydarzenia” – wyznała w rozmowie z „Plejadą”.

Gwiazda w tym wyjątkowym dniu nie pojawiła się w klasycznej, białej sukni z welonem. Postawiła na kolorową, zwiewną sukienkę z egzotycznym motywem, a do tego dobrała duże, różowe kolczyki.

Gratulujemy!


źródło: pomponik.pl, plotek.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o programie Big Brother, w którym brała udział Monika

Big Brother (pol. Wielki Brat) – polski program telewizyjny typu reality show, emitowany w latach 2001–2002, 2007–2008 i od 2019, oparty na niderlandzkim formacie Big Brother.

W latach 2001–2002 odbyły się trzy polskie edycje Big Brothera (pierwsza wystartowała 4 marca 2001), emitowane na antenie TVN. Program stał się w ten sposób drugim – po Agencie – wydarzeniem typu reality show w historii polskiej telewizji. Druga edycja wystartowała 2 września 2001 a trzecia 3 marca 2002. Czwarta edycja (pod nazwą Big Brother 4.1) rozpoczęła się 2 września 2007 w Czwórce. 2 marca 2008 roku wystartował Big Brother 5. Program na licencji Endemol-Neovision jest jednym z najpopularniejszych reality show na świecie. Do tej pory jego zwycięzcy zainkasowali łącznie 123 miliony euro. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o programie MasterChef, w którym brała udział Monika

MasterChef – program kulinarny, którego celem jest wyłonienie talentów, spośród amatorów kuchni. Po raz pierwszy show został wyemitowany w 1990. Od tamtej pory program nadano w 35 krajach na świecie. W Polsce emisja I edycji rozpoczęła się 2 września 2012[2].

Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Jury spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finałową czternastkę. Program prowadzony jest przez jury: Magdalenę Gessler, Michela Moran i Annę Starmach[3]. Czytaj więcej

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 321 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *